Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet ez valami előjel? Félek.

Lehet ez valami előjel? Félek.

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy olyan emberrel ültem egy magas épület szélén akit szeretek, és leestünk mert, lecsúsztam és mivel fogta a kezem, ő velem együtt leesett.Ez olyan bűntudat keltő. Mit jelenthet ez az álom?
2010. okt. 30. 19:32
 1/2 anonim válasza:
Nem értek az álomfejtéshez, de lehet hogy tényleg bűntudatod van. Nem mondtál el neki valami fontosat vagy megbántottad, valami rosszat tettél ellene vagy olyan dolgot készülsz tenni, amivel ha nem is akarattal, de ellene teszel. Szerintem valami ilyesmi lehet.
2010. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezeket találtam, próbáld meg a saját élethelyzetedre vetíteni:


Magasság

(pl. onnét letekint). Ha fél, szédül, túl nagy terhek nehezednek Önre. Valószínûleg egy döntést eldönthetetlennek ítél. Amíg ezt meg nem oldja, testi – lelki ereje gyengül. Ha élvezte, itt a bátor tettek ideje, de azért ne lépje át a saját korlátait.


Mélység

(pl. letekint). A zuhanás csábítása, fenyegetése. Az én-azonosság elvesztésének lehetõsége. Maradjon a földön, ragaszkodjon az élethez.


Kézfogás

Elfogad valakit, valamit. Többnyire egy belsõ küzdelem jó befejezõdésének jele. Békés idõszak következhet, ha nem keres új ellenfelet.

2010. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!