Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Leesett egy csillár a plafonró...

Leesett egy csillár a plafonról. Ez tényleg rossz előjel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma leesett a csillár a szüleim szobájában, de nem tört szét viszont semmilyen külső hatás nem érte, senki nem volt a szobában. Édesanyám azt mondja, hogy mielőtt az egyik unokatestvére meghalt, szintén leesett egy csillár a halott rokon szüleinél. Állítólag dédmamám már akkor is megjósolta ebből a halált.

Fontos lenne a komoly válasz mert 2 nap múlva mandula műtétem lesz és már igen veszélyes korban vagyok... Mellesleg nem vagyok babonás, de ez már nem az első ilyen "jel" az elmúlt héten. Válaszokat előre is köszönöm!

25/F


2010. máj. 17. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
áá kemény:S én nem hiszek az ilyenekben de azért aggódnék:S
2010. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

25 évesen miért lennél veszélyes korban ? A párom manduláját idósebb korban vették,ki és semmi gond nem volt Az viszont nem jó,ha ilyen babonákkal idegesíted magad. Ez rosszat tesz a gondolkodásodnak a műtét előtt.

A csillár pedig azért esett le,mert kilazult a felfüggesztése.

2010. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy anyaghiba vagy szerelési hanyagság miatt volt? Nem vagy babonás? Hát akkor mi?
2010. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is leesett a rizslámpa :) (igaz, az nem kifejezetten csillár, de a plafonról esett le). Ennek egy éve. Nem történt semmi rossz velünk :) Szóval nyugi...
2010. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Anyaghiba is lehet, de nem mostanában lett felszerelve. És tényleg nem vagyok babonás, de nem ez az egyetlen dolog ami miatt van okom be.arni. Azért köszönöm! ;) Ha túlélem megígérem, hogy írok ide. Ha nem írnék akkor a doki nyert :D
2010. máj. 17. 22:11
 6/20 anonim ***** válasza:

:) Mindenképp írni fogsz, ebben olyan biztos vagyok, mint ahogy itt ülök! :)))


Aznap haza is engednek? Hanyadikán fogsz írni? :)

2010. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
jaj te...:D nem lesz semmi baj:) Nálunk is esett már le csillár, és semmi:)
2010. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez igen rossz elojel, igen, lehet, hogy a plafon szerkezetevel van valami gubanc, vagy rosszul volt felfuggesztve, ha visszarakjatok, barki fejere eshet:S
2010. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Most csütörtökön műtenek és hétfőn engednek ki ha minden jól megy.
2010. máj. 18. 14:40
 10/20 anonim válasza:

Szerintem nyugodj meg semmi rossz nemfog történni :)

Egyszer nekünk is leesett a csillár a plafonról és semmi rossz dolog nemtörtént szóval nyugi!

2010. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!