Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Új korszak kezdődött. Mi...

Új korszak kezdődött. Mi változott? Állítólag mostantól lehetőség van a lélek felemelkedéére a fizikai test hátrahagyása, azaz halál nélkül. Valami magyarázat?

Figyelt kérdés
újkozmikus szimfónia kezdődött, ahogy több keringési peridódus egyszerre ért véget "mint egy kozmikus szimfonia zárótétele".
2012. dec. 23. 18:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, most ki nevet a végén?
2012. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

ennyi marhaságot...


pl a világvége jóslat az I. számú ostobaság..

ja valóban, csak olvasd légysízevs újra el a kérdésemet, van-é benne világvégéről szó....

2012. dec. 23. 19:56
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez az új korszakos duma legalább akkora ostobaság, mint a világvége...

Arról hablatyolt pár barom, hogy majd nem lesz fontos a pénz meg a rossz emberek eltűnnek, meg stb.

Ennek ellenére a teszkóból ma is elvittek két zsebest a rendőrök és a pénztáros azt mondta nekem, hogy hatvankilencezer, nem azt, hogy vidd szeretettel...

2012. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

ja, mert te még mindig anyagias vagy,. ezért mondták neke dis, hogy 69ezer, mert neked kellett valami blue-ray player, mert alapvető valódi szükségletekkelnem elégedtél meg.


nekem nem mondta a pénztáros, hogy 69ezer, 4 éve vettem a legutolsó laptopomat, 5 éve a videókamerámat, s sokan már a nyolcadik okostelefonjukat fogyasztották, amikor én az elsőn gondolkodni kezdtem. ez a nem anyagisa gondolkodás, s nem az, hogy 2 nappal az árulás előtt sorbanállunk az iPhone 5-ért nehogy nekünk ne jusson....

2012. dec. 23. 21:12
 15/18 kris.king ***** válasza:
76%

,,ja, mert te még mindig anyagias vagy,. ezért mondták neke dis, hogy 69ezer, mert neked kellett valami blue-ray player, mert alapvető valódi szükségletekkelnem elégedtél meg.


nekem nem mondta a pénztáros, hogy 69ezer, 4 éve vettem a legutolsó laptopomat, 5 éve a videókamerámat, s sokan már a nyolcadik okostelefonjukat fogyasztották, amikor én az elsőn gondolkodni kezdtem. ez a nem anyagisa gondolkodás, s nem az, hogy 2 nappal az árulás előtt sorbanállunk az iPhone 5-ért nehogy nekünk ne jusson....''

Lehet hogy anyagiasak vagyunk, de a felemelkedéssel együtt nem kellett volna kinőnünk ebből?

Én úgy látom hogy minden olyan mint eddig, semmi sem változott.

2012. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG élelmiszert vettem.

Egyébként közöd van ahhoz, hogy ki mit vesz a saját pénzén?

2012. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, igaza lehet. Ha nem foglalkozunk a világvégével, akkor ez lép elő I. számú ostobasággá.
2012. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ez egy süket EZO-s duma. a halál az mindig volt és lesz. a lélek vagy megtér az életet valamikor Teremtő energiához, vagy a hozzávezető úton megsemmisül.


az emberiség olyan amilyen soha nem lesz jobb esetleg csak rosszabb, tehát egyre kevesebb lélek fog halhatatlanná és az eredetivel azonosulva eggyé válva egy teremtő Energiává válni.

2013. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!