Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges? Van erre...

Ez hogy lehetséges? Van erre valami ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés

Nővérem Hollandiában lakik és hívott engem kb. egy hónapja mobilon(azt akkor nem vettem fel, szóval csak csörgetett). Most itthon van és mutatom neki, hogy elmentettem a számát. Mondja, hogy ez biztos nem az övé, mert Hollandia hívószáma +31 a szám, amit elmetettem pedig +38-al kezdődik.

Neten megnéztük, hogy melyik ország hívószáma is ez. Azt találtuk, hogy már nincs ilyen hívószám, de régebben Jugoszláviáé volt.

Ez hogy lehetséges? Valaki kérem magyarázza meg, kicsit félelmetes...

A szám pontosan: +38580027245


2012. ápr. 6. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy ukrán mobil-sex szolgálat száma! Ezek már engem is zaklattak, de fél óra üvöltözés után csak arra jutottunk, hogy Afrikában minden 60 másodpercben eltelik egy perc..:/

Mellesleg amennyi fű van Hollandiában, nem lepne meg ha a telefonközpont számítógépe is be lenne tépve aztán random dobálná a számokat..ki tudja legközelebb talán egy Afrikai gerilla vezér fog felhívni, mer szanaszéjjel kapcsolt egy műhold, és a gyémántjait fogja keresni rajtad..na az tényleg ijesztő lesz!

2012. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg nem szívtál te is egy kis füvet? :D Durva válasz köszi! :D
2012. ápr. 6. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is sokszor hív ismeretlen számon. Elég,ha a hívó félretárcsázik. Nincs ebben semmi különös.
2012. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
látom második, nem igazán sikerült megértened. de azért köszi.
2012. ápr. 6. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmet, Klárát is állandóan hívogatják. Ő tanár, voltam már az óráján, délben, és dél és egy között majdnem naponta hívogatja. Megcsörgeti, csörög kb. 10 mp-t, Klára felkapja, erre leteszi. Vagy ha a táskájában van a telefonja, mire kiveszi, elhallgat.
2012. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem valaki szórakozik. Lehet, hogy valakinek még ősrégi a száma, pl. nagyanyjától, anyjától örökölte a telefont, a szám pedig még régen Jugoszlávia területén volt regisztrálva. Én ezt tudnám elképzelni.
2012. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Horvát szám...
2014. jan. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!