Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vége van már a világvége,...

Vége van már a világvége, reptoid őrületnak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 00:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%

8-as:


Ezt az összeütközést én találtam ki, ne lopjad! :D

2012. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%

Ti elvakult, balga nép... nem hiszitek, hogy az összeütközés az én elmém szüleménye, hogy 0%-ot adtok? Hát tessék:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3779..


A linken én vagyok a 8. válaszoló. A százalékom is 75-76% körül mozog általában.

2012. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most már csak 73% :D
2013. jan. 3. 23:51
 14/15 anonim ***** válasza:
62%
Most még mindenki röhög... De ha majd január 21-én a reptoid anyahajó eltakarja a napot, és az űrhajó flotta megtámadja a földet akkor már nem!!! Ajánlom a veccőforgató mesterek beszerzését amíg lehet. Segíteni fognak a csatában.
2013. jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 öregnéne ***** válasza:
Amíg azt hiszik, hogy a hold = műhold, vagyis odarakták, hogy az energiáinkat kiszívják, amit akkor lehet legjobban állítólag, ha jól összeveszünk mindenkivel. Ez az érdekük: háborúk, "forradalmak" , gyülölködés, viszály. Akkor ezek a földönkívüliek szövetkezve a világkormányokkal jól ki tudják szívni az energiáinkat, mert ebből a negatív energiából élnek. Ha itt hirtelen béke lenne és paradicsom, meghalnának és a hold is eltűnne. Jó ugye? Mert minden mindennel összefügg ! :)
2013. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!