Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a spiritua...

Hogyan kezdjek neki a spiritualitásnak?

Figyelt kérdés
Lehet rosszul tettem fel a kérdést, de azért remélem kapok olyan választ ami a segítségemre lesz. :)
2013. jan. 1. 02:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem láttam a filmet, így sajnos nem tudok az alapján beszélgetni erről.


"Hát, hogy megtaláljam a harmóniát magamban. Meg, hogy hogyan is vannak ennek az alapjai. "


"Aki spirituális", annak nem kell megtalálnia a harmóniát magában, mert avval születik, és van kapcsolata a túlvilággal.

Sajnos nem tudom, milyen az, amikor ez valakinek nincs meg, mi az oka annak, hogy ez nincs meg, és hogy mi kell hozzá, lehet-e egyáltalán tenni valamit hozzá, hogy meglegyen.

Esetleg ha részletesebben le tudnád írni az érzéseidet avval kapcsolatban, hogy nincs meg benned a harmónia... hogy ez mit takar aprólékosabban.

2013. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!