Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha a temetésnél a...

Mit jelent, ha a temetésnél a hallott egy könnycseppet ejt?

Figyelt kérdés
Ugy-e nem a hallott újra ébredését jelenti, és ez megszokott történni?

#halott #könycsepp
2013. jan. 10. 20:50
1 2
 1/18 Shai-Hulud ***** válasza:
88%

Biztosan szép volt a gyászbeszéd, hogyha aki HALLOTT (és nem süket), az könnyeket ejtett.

Sajnos ugyanezt a HALOTT már nem tehette meg, mert ő NEM HALLOTT egy szót sem a beszédből, mert már meghalt.

Ezért persze a HALOTT könnyezni sem tud, csak aki HALLOTT.

2013. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én tényleg egy normális válaszra vagyok kíváncsi.
2013. jan. 10. 20:56
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ekkora hülye kérdést rég olvastam ebben a kategóriában (ami ugye nagy szó)
2013. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
95%
Ez elégé lehetetlen dolog egy több napja hallót ember hogyan ejtene már könnyet:).Erre most komolyan milyen választ vársz.
2013. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

kit hallanak?

HALOTT (hulla, tetem, dög, elhunyt, élettelen stb.) =/= HALLOTT (akit hallottak)


Ja és ha az elhunytra gondolnál véletlenül, akkor annyit mondok: menő, hogy az Ezotéria kategóriába tetted a kérdést. Legalább az Egészség kategória lenne, vagy valami egyéb biológiai dolog, de neeem... Ezotéria.


Szerintem lecsapódott a pára, oszt' jónapot.

2013. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Elnézést a rossz kategória miatt,és a helyesírás miatt is (*halott).

De a kérdés nem hülyeségen alapszik, a koporsóba egy könny folyt le az arcán, és arra voltam kíváncsi,hogy ez tudományosan is akár valahogy magyarázható-e? Természetgyógyász szerint "újra ébredt"

2013. jan. 10. 21:32
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Döntsd el, hogy ezokonform választ szeretnél, vagy értelmest. Az értelmes alighanem az, amit előttem írtak, s teljesen természetes.

De ha jobban tetszik más válasz, akkor igen, a halott azért könnyezett, mert sajnál titeket itt hagyni a földi pokolban, miközben ő már Szent Péterrel ultizik.

2013. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Manesz ***** válasza:
41%
Ha egy csepp görög le az elhunyt arcán az annyit jelent hogy mindjárt esni fog az eső.
2013. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
28%
Biztos vagyok benne, hogy meg szokott történni. Nem tudom, hogy lehet valakinek szíve ezzel viccelődni. Egyáltalán nem kedves előző válaszolók! Mit kerestek ilyen hozzáállással az ezotéria kategóriában?
2013. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A halottak képesek produkálni furcsa dolgokat, de feltámadni nem szoktak. A természetgyógyásztól nem szép dolog, hogy ilyesmit mond. Ők mindig hamis reményeket és illúziókat árulnak pénzért, de azért ez átlép egy határt.
2013. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!