Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek spirituá...

Van itt olyan, akinek spirituális krízise volt, és tévesen pszichiátrián kezelték?

Figyelt kérdés
Hogy élted ezt meg? Mi lett a vége? Kiderült az igazság?
2013. jan. 11. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
én
2013. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Tèvesen senkit nem kezelnek a pszichiàtriàn!

Àltalàba akiket ott kezelnek azoknak nagyon elgurult a gyògyszer!

2013. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zsizsik666 ***** válasza:
85%

Énis akarok kell tévesen sok bogyóka Andaxin, elfogyott a gomba!

Én nem bírok olvasolni ilyen gyakorkérdések.hut mer elmegyen tőle a spitituális krízisem és halálra röhögöm magam, mint egy reszelős őrült.

Értem?

2013. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Evele123 ***** válasza:
100%

Szia kérdező!


Nem velem történt meg, hanem az egyik ismerősömmel, hogy elkezdte látni a szellemeket és majd' belebolondult. Beszélt és kiabált hozzájuk, hogy hagyják őt békén, menjenek el. Hívták a papot, megszentelték a házat, de semmi hatása nem volt. A srácot beutalták a pszichiátriára, ahol begyógyszerezték őt. Az anyukája panaszkodott nekem, hogy szegény fiát (egy nagydarab 30 év körüli fickó) bilincsben kellett egyszer elvinni, amikor dühöngött, mert nem hagyták őt békén a rossz szellemek. Az anya és a fia is vallásosak. Mostanában ott tart a dolog, hogy ha beveszi a gyerek a gyógyszerét, akkor teljesen normális.

2013. jan. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Az egyik ismerősöet pszichiátrián kezelték de nem,tévesen egy szociopata volt. aki most is. gyógyszereken, él!
2013. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Goku,förtelmes a helyesírásod.Láttál te már valaha nyelvtanórát?
2013. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző, és te nedves puncit?
2013. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!