Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy csinálja ezt az ember?

Hogy csinálja ezt az ember?

Figyelt kérdés

[link]

Rossz szemszögből fényképeztem, a ruhája NEM ÉR ÖSSZE a bottal, csak úgy látszik a képen.

Nem szobor volt, mert mozgott, meg minden. Tuti, hogy volt rá valami módszer, hogy "lebegett". :D

Szerintetek?



2013. jan. 18. 17:22
 1/8 anonim válasza:
100%
Van erre egy speckó szék ami a bottal van kapcsolatban. Egyszer láttam a neten,de most nem taálom azt a képet.
2013. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy valamin ül valószínűleg. Ha megtalálod, vagy valaki megtalálja azt a linket, légyszi küldje el! Kíváncsi vagyok. :)
2013. jan. 18. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:

A bot alatt van egy nagy felületű lap,ezt rejti el a szőnyeg a földön.Emiatt nem tud eldőlni a fickó.

A csuklyás ruha azért kell,mert ez takarja el a szerkezet többi részét.A bot folytatódik a ruha alatt,és a fickó a bot végén lévő lapon ül.

2013. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kezénél folytatódik a "bot", ami valójában egy fém állvány. A ruhaujja alatt megy, aztán lefelé az oldal mentén és a feneke alatt egy ülésben végződik.
2013. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 loupsolitaire ***** válasza:
2013. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :DD
2013. jan. 19. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy egy bábú láttam ahogy szétszedték!
2013. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de nem bábu volt, rendes élő ember, de már tudom a titkot :)
2013. jan. 20. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!