Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg vannak akik elhiszik...

Tényleg vannak akik elhiszik hogy a Facebookon megosztott "szerencse gyertyáktól" és patkótól jobb lesz az életük? Léteznek ennyire naiv emberek?

Figyelt kérdés
engem is érdekel az ezotéria,vonzás törvénye stb,de szánalmas hogy egyesek mit művelnek és mennyire nem gondolkodnak:/

2013. jan. 21. 19:45
 1/5 anonim válasza:
100%
hát elég gáz főleg olyannál aki már vagy 10 éve nem dolgozik .. nem tudom honnan várja a pénzt .. :D
2013. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát vannak ilyenek, de mégha nyereményjátékkal kapcsolatos lenne a dolog nyereményért azt meg is érteném mert vannak olyanok amikkel lehet nyerni. De hogy ezeknek a csodáknak mi értelme nem tudom mert nincsenek csodák.
2013. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
Igen, vannak. Sőt, még retardáltabbak is.
2013. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Főleg nők. A nők osotobák,
2013. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ember,én is nő vagyok,még is ezeken röhögök,sört iszok,nincs 600képem,úgyhogy nem kell általánosítani-.-
2013. jan. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!