Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hisznek az istenben,...

Miért hisznek az istenben, nem veszik észre az emberek, hogy az összes egyház miatt eltitkolják az UFÓ-k létezését csak hogy az emberek abban a hitben éljenek, hogy az isten teremtett mindent és mindenkit?

Figyelt kérdés
Senki nem tud adni 100%-ig biztos dolgot, hogy Jézus létezett.És ha van földönkívüli jelenség akkor ara mindjárt próbálnak magyarázatot adni az embereknek és eltitkolni a dolgokat csak, hogy mindenki abban a hitben éljen, hogy Isten van földönkívüli nincs!Miért jó hülyének nézni az emberiséget és hazugságokkal tömni mindenkit?
2013. jan. 24. 11:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
44%
Na ez egy jo kerdes, meg ha az utana kovetkezo UFO -baromsagot nem is nezzuk.
2013. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Senki nem titkolja el az UFO-k létezését, mert nincs a létezésükre semmilyen bizonyíték!

Aki bennük hisz, éppen olyan, mint aki Istenben vagy az ősrobbanásban hisz.

Te legalább annyira hiszel a hazugságokban!

2013. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem most mi bajod?

A Biblia azt magyarázza, hogy lejöttek az égiek és párosodtak a föld asszonyaival, lányaival stb. stb.

Az, hogy a Bibliában ezeket a lényeket félisteneknek nevezik, te pedig Ufonautáknak, mi a különbség??? :)))))

2013. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Hülye vagy kérdező... nem vagy tisztába a fogalmakkal se plusz egyikre sincs bizonyíték.
2013. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Isten vagy UFO-k? Nem mindegy?

Amúgy azért hiszenek az emberek bármelyikben, hogy ne kelljen saját maguknak felelősséget vállalni a döntéseikért...

2013. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező! Nem veszed észre magad, mi?

Mi a különbség a kérdésed szerint az Istenhívők és közted?

2013. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hittel kapcsolatban miért kell kérdést feltenni, bizonyítékokat kérve?? A hit az hit!

"Miért hisznek az istenben,

Mert hinni akar benne, bármiféle indokot hozol ellene, nem veszi figyelembe, kétségbe vonja. Az ő dolga.

" nem veszik észre az emberek, hogy az összes egyház miatt eltitkolják az UFÓ-k létezését"

Ez az állítás nekem nem érthető.

Ha az egyház titkolná, érteném, de az egyház nem titkol, legfeljebb tagad..

Ki titkol? A NASA, az amerikai hadsereg stb. De nem az egyház "védelmében" teszik, ha teszik, hanem saját érdekből, ez ügyben az egyházhoz nincs közük.

"csak hogy az emberek abban a hitben éljenek, hogy az isten teremtett mindent és mindenkit?"

Darwin szépen levezette a fejlődést, sokan támadják, tagadják, de azt gondolom, hogy sokszorta valószínűbb az ő elmélete, sok, bárki által látható bizonyíték van rá a Földön, de az Isteni teremtésre nem igazán.

Akkor??? Látod?? Ez a hit! nem lehet vele és nem is kell vitatkozni.

Elfogadom hogy bárki másképp gondolkozhat mint én, tiszteletben is tartom egészen addig, amíg engem nem zavar, nem korlátoz és nem akar meggyőzni. Ennyi...

2013. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
A hit mindenkinek a személyes magánügye. Honnan vagy benne olyan biztos hogy Isten nem létezik? Mutass róla nekem cáfolhatatlan bizonyítékot és akkor majd hiszek neked, de amíg nem tudsz semmit felmutatni, csak szavakkal dobálózni, akkor inkább jobban jársz ha csendben maradsz.
2013. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én ezzel a kérdéssel senit nem akarta megbántani és megcáfol!De a földönkívüli életre több bizonyíték van mint az Istenre!NASA nagyo sok mindent eltitkol az emberek elől amivel az egyházakat védi!Szerintetek ha most minden eltitkolt dolog kiderülne az idegenekről akkor a sok hívő mit tenne?Valószínűleg nem kis felháborodás lenne!Ennyi erővel ha azt állítsák az emberek meg az egyházak, hogy az isten teremtette az emberiséget akkor szreintem feltehetnénk pl. azt a kérdést, hogy akkor az Isten hogy lett,hogy teremtődött?!Ennyi erővel akkor azt is lehetne állítani, hogy az Istent a földönkívüliek teremtették-hozták ide a Földre!!!És ha tényleg a földönkívüliek hozták ide akkor az Isten is csak egy földönkívüli!Másik példa:Hogyha tényleg volt nagy vízözön és az a bizonyos Noé megépítette a bárkát,szerintetek hány évtized kellene egy akkora bárkának a felépítéséhez ha abban az időben nem voltak olyan korszerű dolgok mint pl.:láncfűrész,darúk,nagyobb teherszállító eszközök-járművek...Egy másik pléda meg, hogy Egyiptomba hogyan építették meg a piramisokat amiket a mostani technológiával sem lehetne megépíteni,és régen amikor építették semmi olyan eszközük nem volt amivel kitudták vágni a köveket és felvinni a magasabb szintekre,amit még a mostani technológiával sem lehet kivitelezni!!!Azért szerintem elgondolkodtató ezek a dolgok!
2013. jan. 24. 11:58
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
A NASA sok mindent eltitkol- de nem az egyházakat védi, röhejes vagy - hanem a saját rohadt nagy hadiiparát, hatalmát, erejét.
2013. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!