Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aktív hívők, milyen programoka...

Aktív hívők, milyen programokat szoktak még szervezni az egyházatok vagy gyülekezetetek az Istentisztelen (általános összejövetelken) kívül (és milyen korosztálynak)?

Figyelt kérdés

Gondolok pl. ilyesmire, hogy bibliaóra?

Én még soha nem vettem részt semmi programon, azért kérdezem...



2013. jan. 23. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk a gödöllői Bibliaházban folyamatosan mennek a programok, vannak bibliaórák két helyszínen is Gödöllőn és Veresegyházán 2 hetente, szintén két hetente szombaton vannak Bibliai előadások, most például az Evangélium az Ószövetségben című sorozat megy. Ezen kívül Galgahévízen mennek egészségügyi előadások.


Idén indult a gyermekeknek foglalkozás 3 csoportban, van egy ovis csoportunk, ahol elölről kezdtük a Szentírást, van egy alsós csoport, és egy ifjúsági csoport 18 évesig ezekben Királyok második könyvét ill Krónikák második könyvét vesszük.


Üdv. Péter

2013. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Katolikus fiatal vagyok, minden évben van kétszer is Nagymaroson ifjúsági találkozó, nyáron meg egy több napos lelkigyakorlat Egerszalókon. Ezen kívül van több egyházzenei találkozó, a mi egyházmegyénkben minden évben egyházmegyei találkozó. A plébániánk is szervez külön, minden évben vannak nyáron táborok minden korosztálynak, jótékonysági bál, farsangi bál, cserkészet, hittanok, baba-mama klub, apakör, felnőtt bibliaóra.
2013. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zsizsik666 ***** válasza:
0%
Én úgy hallottam, van motoszkaest:D
2013. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Én még soha nem vettem részt semmi programon"


Jól tetted. Ha bármilyen alkalmat kihagysz a reformátusoknál, számot kell adni, hogy miért nem mentél el az adott alkalomra.

2013. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó... Nagyon nagy tévedésben vagy...Ez egyáltalán nem igaz..Esetleg a Keresztény testvérgyülekezetekben van ez amire gondolsz, de az is lehet hogy te olyan helyre jársz, ahol ilyenek az emberek, de én még egy ilyennel sem találkoztam..


A kérdésre válaszolva, rendszeresen járok Ifire, az alsó korhatár 14.. De járnak oda 25-26 évesek is..Vannak első lépések, azoknak akik még csak ismerkednek Isten igéjével.Vannak konferenciák, ifitalálkozók(országos),vendégek(külföldről) is elmondják hogy mit gondolnak..Egy viszont közös..Mind egy Istent szeretünk, és ő tart össze minket... Nyugottan látogass el egy ilyen alkalomra, arra amerre te laksz..De ezek az alkalmak helyfüggők..

2013. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!