Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Zöld szemmel kapcsolatba valami?

Zöld szemmel kapcsolatba valami?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiságból kérdezem, mivel én is az emberiség azon 2%-ához tartozom akiknek zöld a szeme, szóval puszta kíváncsiságból kérdezem, hogy valami mítoszról, legendáról, történetről, bármi ezoterikus dologról tudtok e ami a zöld szemmel kapcsolatos és megosztanátok ? :)

2013. jan. 28. 01:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam mivel ilyen ritka csak van 1-2 dolog ami érdekes :) meg azért írtam be ide mert ha az ember kitudja szűrni a loúzás meg veccőzés közül a komoly kommenteket (na meg komoly kérdéseket) vannak itt érdekes dolgok :D
2013. jan. 28. 01:45
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is zöld szemű vagyok (lány). 26 évem alatt nem hallottam egy furcsa dolgot sem erről.
2013. jan. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
zöld szemű szörny...
2013. jan. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Én is zöld szemű vagyok párom is sőt a kislányom is:) nem is olyan ritka ám :P
2013. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyvalamit tudok a zöld szemről, hogy elég sok pasinak - köztük nekem is - ez a szemszín a gyengéje :D
2013. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Keresgéltem is, de nem találtam, gondoltam hátha itt tud valaki, mert ha a statisztikák igazak akkor tényleg eélg ritka :) qami meglepő, hogy nekem 12 éves koromig kék szemem volt aztán széplassan bezöldült :)
2013. jan. 28. 12:41
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Sajnálom, hogy ki kell vontatnom a hajódat az önámítás díszletkikötőjéből, de a zöld szem (amely természetesen szép) pusztán egy génmódosulat és az öröklődés szabályainak következménye.
2013. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nekem is zöld szemem van, osztálytársamnak is zöld szeme van, anyának is zöld szeme van, legjobb b.nőmnek is zöld szeme van, volt oszt.társamnak is zöld szeme van...

és biztosan még nagyon-nagyon sok embernek zöld szeme van, ritkább, de semmi ezen kívül, ez már alapból több mint 2%,kék szem,és barna nagyon sűrű, a fekete és a zöld valóban ritkább.

2013. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan vannak, akik az íriszük szürke vagy a kék türkizes árnyalatát nézik zöldnek. Tényleg az emberiség alig 2%-nak van csak igazi zöld szeme.

Leggyakoribb a barna, ezt követi a szürke, a kék, az arany, és legritkább a zöld.

Fekete szemszín pedig nincs is, csak a barnának egy sötét árnyalata.

2013. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
De az viszont rettentő sötét árnyalat, hírtelen valaki ránéz,és:'Úristen fekete' tudnék akár képet is mutatni ilyen szemszínről:).
2013. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!