Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Zöld szemmel kapcsolatba valami?

Zöld szemmel kapcsolatba valami?

Figyelt kérdés
Puszta kíváncsiságból kérdezem, mivel én is az emberiség azon 2%-ához tartozom akiknek zöld a szeme, szóval puszta kíváncsiságból kérdezem, hogy valami mítoszról, legendáról, történetről, bármi ezoterikus dologról tudtok e ami a zöld szemmel kapcsolatos és megosztanátok ? :)

2013. jan. 28. 01:43
1 2
 11/13 anonim válasza:

[link]



[link]



[link]



még én magam sem tudom, milyen a srác igazi szemszíne. De ha fekete, akkor bizony létezhet fekete szem, hacsak nem kontaklencse.

2013. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#7 tudom, írtam is hogy csak kíváncsiság, mivel nem gyakori, amúgy a zöld szem a barna szemhez áll közel mivel a barna íriszt adó gén mutációja adj a zöld íriszt :)
2013. jan. 28. 22:08
 13/13 anonim válasza:

Nekem is zöld szemem van. Anyunak is. Az exemnek is. És elég sok osztálytársamnak is. Én is úgy tudom, hogy nagyon ritka, de a környezetemben rengeteg zöld szemű vagy legalábbis zöldes szemű ember van. Nekem is ez jön be a leginkább. :)

Én sem hallottam semmi izgis természetfeletti képességről vagy legendáról a zöld szemmel kapcsolatban. De egy bitos, ha valóban igazán ZÖLD szemed van, akkor KÜLÖNLEGES vagy ;) és ez már elég ok egy mosolyra :)

2014. aug. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!