Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent ha lángra kap a...

Mit jelent ha lángra kap a ház, pont a legjobb pillanatban, nem lehet, hogy ez az élet második fele és minden összefügg?

Figyelt kérdés

A ház kigyulladt, a férfi pedig elment, még üdvözölni se tudtam. Meg kellett volna ismerkednie a depis csajnak a Nővérével aki nővér, de ennek lőttek. Olyan hülye voltam, hogy nem hívta a tűzoltót csak pánikolt ott... :S Már körbetáncolta a tűz és fulladozott mire hazaért nővére, aki azonnal hívta a tűzoltókat, de mikor letette a telefont lángra kapott a teste és vagy 5 percig égett a nővérének :S .... A tűz meg elvitte az egész konyhaberendezést... aztán a nővére felvidította, de az most meg állandóan bőg. A férfit újra hívattam, jött is és dumáltak is és gyorsan felnövesztettem a nővérét de most meg nem tudja visszavenni a régi ruháját :S szval szerintetek ez mit jelentí??


tökre meg voltam ijedve amugy ez normális?? Szívbaj kerülgetett.


2013. jan. 28. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam rekordot döntöttél a kérdéseddel, mert hatodszor olvasom végig és egy szót sem értek ebből a zagyvaságból.
2013. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, hát úgy volt, hogy a depis csaj éppen akkor ált le telefonálni amikor sütötte az ebédet aztán meg direkt nem vette észre, és hagyta hogy kigyulladjon a sütő :S És utána csak sipákolt :S és már a fél ház tűzben égett és bekerítette a depis csajt a pasi meg elment. aztán hazajött a nővére aki nővér (mentős) és felhívt a tűzoltókat és léngrakapott a teste!! de szerencsére nem jött a kaszás se... ezután kicsit lenyugtattam őket és visszahívtam a pasit aki előtt felnőtt a nővére a depisnek de most nem tudom ré visszatenni a régi egyedi ruháját! és nagyon megijedtem, félemetes volt!
2013. jan. 28. 20:52
 3/10 anonim válasza:
ezt most álmodtad, vagy a valóság?
2013. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdezem
2013. jan. 28. 21:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre emlékszek. Pont azután történt, hogy a depis csaj nővére szakított a férfivel, mert megcsalta egy tűzoltóval.
2013. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"a depis csajnak a Nővérével aki nővér"


Akkor ez Csehov: Három nővér című darabjából van, csak a harmadik még nem ért haza :)

2013. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És utána mi történt, amikor a pasi visszajött és meglátta a lángoló nővéreket sütögetni miközben a tűzoltó ossza őket hátulról a méretes locsolójával? Lehet, hogy ő is depis lett, de aztán lenyugodott amikor sikerült visszakicsinyíteni a nővérét, és rá tudta adni a régi ruháját.

Most pedig mindenki vegye be az kihagyott gyógyszeradagját.

2013. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta a depis csaj és a pasi meggyűlölték egymást, és a depis csaj mégdepisebb lett és nekiállt szorongani és lemetn az életcélja teljesen pirosra. De közben költözés lett, mert a pasi és a nővér szerelmesek lettek egymásba, pedig a pasinak felesége és 5 gyereke van, és kitalálták hogy összeköltöznek. A nővér és a depis csaj (azaz a húg) nem tudnak egymás nélkül létezni ezért a depis csaj is velük lakik együtt és közös hálószobájuk van, és a depis csaj meg fog bukni a suliban. Ja és szexeltek a jacuzziban és remélhetőleg lesz kisgyerek nagyon várom már!
2013. jan. 29. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:

A depis csaj a tűzoltókkal szexelt a jakuzziban, vagy az a nővére volt, aki nővér?

Most már azért kezdem ám érteni :)

2013. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a nővére volt aki nővér.
2013. jan. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!