Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet ér a barátságnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet ér a barátságnál egy szajha? Legjobb barátomat többször megcsalta a barátnője. Mindig megbocsátott neki, mert szereti. Kikérte egyszer a véleményem, többet ittunk a kelleténél, amolyan az élet igazságairól beszélgetős este volt.

Figyelt kérdés
Akarava-akaratlanul lek*rváztam a csaját, amikor megkérdezte mit tennék a helyében. Akkor nem szólt semmit, de azóta megszakadt 100%-ban a barátságunk. Ennyire vak a szerelem?? RETTENTŐEN BÁNT, HOGY VÉGE BARÁTSÁGUNKNAK.
2012. nov. 24. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen vakon szerelmes, ilyenkor az emberek nők/férfiak nem látják h mekkora gerinctelen emberekkel jönnek össze aztán ha szétmennek ide jönnek fel sírni h nekik milyen rossz.
2012. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
de hát tényleg qrva ha ilyeneket csinál
2012. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Tudod a bocsánatkérés nem mindig az tjelenti hogy a másiknak van igaza, hanem hogy a barátságot többreértékelitek...

Mindazonáltal a sjaát baráti körömben lejátszódott valami ilyesmi, csak utánunk futso az a barom hogy de nem is olyan nagy bűn azt hogy megcsalta a csajmert hogy ő mennyire elhanyagolta....hát na kérem, ha neki k*rva kell hát legyen...

2012. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem a harag,vagy a számára sértő dolog miatt nem találkozik veled.

hanem azért,mert te pontosan látod,hogy milyen szinten gyenge sz@r,és többek között ezzel sem akar szembesülni.

mert,hogy te tudod ezt róla.

szóval a szégyen miatt kerül téged.

2012. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves Ember! Ezen én is elgondolkoztam, hogy szégyelli. De olyan dolgokat is megosztott velem anno, amiket senki mással, még a szüleivel sem, sőt, a csajával sem. Egyszerűen az volt,hogy egymásban bíztunk a legjobban, és mégis. Ezt sosem gondoltam volna.
2012. nov. 24. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez van. De nála már egyfajta önigazolás is, érted: megbocsát a lánynak, vagy mert szereti, vagy mert kapcsolatfüggő. Erre te le k-zod, ezzel az ő választását is megsérted.


Erre számíthattál volna.

Na meg, látom, a fiúk főleg az ilyen lányok mellett tartanak ki, hiába tiporja sárba az önbecsülésüket, önérzetüket, az ilyenhez vmiért mindig jobban ragaszkodnak. (Van kivétel, persze)

2012. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Látom "kedves ember" már leírta, hogy önigazolás is lehet benne. Igazolja a lány melletti döntését, ebbe te bekavartál valahogy. Csak másképp fogalmaztunk.
2012. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rengetegszer megbántam, hogy le_rváztam, de kicsit spiccesek voltunk, és egyébként tényleg az
2012. nov. 24. 21:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Bekavarni... nem hiszem hogy ez történt, kérdezett valamit, hogy mit tennék a helyében és megmondtam, hogy egy k*rva mellett nem maradnék... ENNYI volt
2012. nov. 24. 21:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy érzi hogy megsértetted a csaját,még ha k. is a csaj.
2012. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!