Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan vannak olyan emlékeim...

Honnan vannak olyan emlékeim amikor felülről, testen kívül látom magam? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Ezek gyerekkori, vagy csecsemőkori emlékek. Pl egyszer megharapott egy kutya, amire én tudati szinten nem emlékeztem de a tudatalattimból feltört az emlék, ahogy ülök a bababkocsiban, és sírok, mert megharapott egy nagy kutya - mindezt felülről látom. Megkérdeztem anyát, tényleg megharapott e kutya kiskoromban, mondta, hogy igen.
2013. jan. 31. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen testelhagyásos dolog?
2013. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkorban ez még természetes.
2013. febr. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg tudnád mondani mi ennek az oka?
2013. febr. 1. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
A lélek még nincs benne teljesen a testben és néha felülről látja a dolgokat. Nekem is vannak ilyen emlékeim, és én ezt a magyarázatot gyártottam rá. Szerintem néha egyszerűen testen kívül van a kisgyerek és minél idősebb annál jobban kötődik a testhez.
2013. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 levis56 ***** válasza:

Külömböző gyakorlatokkal el lehet érni a test elhagyást,

van akinél ez spontán működik.Egyébként alvás közben minden-

ki elhagyja a testét csak legtöbben nem emlékeznek rá.

Álmaid egy része test elhagyási élmény egy másik magasabb

síkon,pl asztrál sík. Üdv levis56.

2013. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lebis:


Pont nem a kérdsre válaszoltál. xD Hmmm, vagy lehet, hogy csodagyerek voltam? :D

2013. febr. 3. 20:17
 7/8 A kérdező kommentje:
v*
2013. febr. 3. 20:18
 8/8 A kérdező kommentje:

Levis...


Ha leírod normálisan elolvasom.

2013. febr. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!