Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az mit jelenthet hogyha...

Az mit jelenthet hogyha egyfolytába Démonokat és ilyen teljesen ismeretlen szörnyeket rajzolok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert egy ideje olyan rajzaim vannak amik eleinte nem zavartak de már csak olyanokat rajzolok...és kissé ilyesztők a rajzaim..szoval amint a kezembe kerül és folyton ilyeneket kezdek el rajzolni..meg egyfolytába ilyen halál elötti jelenetket ábrázolok..szoval ugyértem hogy 2 lény az eggyik ember...és a másik lelövi..a töltény meg a szíve elött van 1 centivel...és nemtom...már hónapok ota ez megy :S
2013. febr. 1. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Sokat WOW-oztál.
2013. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
életembe nem játszottam vele...nem jo hozzá a gépem...am is ink GTA-as vagyok...és ha lehet vmi értelmes választ is adhatnál..
2013. febr. 1. 14:46
 3/12 anonim válasza:
Ha aggaszt, ne rajzold, ilyen egyszerű. De ha ezzel arra utalsz, hogy csak démonokkal, halállal kapcsolatos gondolataid vannak, akkor lelki probléma állhat a háttérben...
2013. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát már az álmaimba is megjelennek...de ugy hogy én ölök meg mindenkit..csupa vér minden de komplett lakótelep és nyakig véres vagyok és mindenki halott körülöttem...majd szétnyilik a föld és valami vörös feketeségbe zuhanok le...ilyenkor felébredek nagyrészt..mert sose érek földet..mindig csak zuhanok...és mindig ugyan ez van csak más a helyszin...és a valoságba nem lennék ilyenre képes...
2013. febr. 1. 14:57
 5/12 anonim ***** válasza:

ha egy mentálhigiénés szakembert megkeresel tudni fogja mit kell tenni, itt már súlyos baj van, úgy vélem.

valószínűleg gyógykezelés lenne a vége, hagyd abba a játékot, olvass korosztályodnak megfelelő regényeket és nézz természetfilmeket!ha az megnyugtat

2013. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális kamaszkorban, így is levezeted a belső feszültségeidet.
2013. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ milyeneket.

Ilyenek?

[link]

Esetleg?

[link]

Vagy?

[link]

2013. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolso válaszolo:az első képen szereplő kategoriába tartozik...utolso elötti:kössz szépen a választ,ez eléggé megnyugtato :) de az miért van hogy van rettentő gyorsan olvasok?de csak egy adott témába...pontosabban a emberi viselkedés elemzés terén és a nonverbális "oktato" szövegeket tökre gyorsan végig olvasom és megis értem...és azota jobban figyelek az emberek testbeszédeire mimikájukra...és tudom értelmezni hogy az adott illető szivesen beszélget-e velem...
2013. febr. 2. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:

"első képen szereplő kategoriába tartozik"

Akkor csak simán nagy hatással van rád a popkúltúra. :)

2013. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
semmi extra lelki megnyilatkozás művészetben valaki lásd nem fejezte kis amerika ott moziban lőtt szét mindenkit ezzel semmi gond
2013. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!