Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vérfarkasok valóban léteznek?

Vérfarkasok valóban léteznek?

Figyelt kérdés
V Nem vagyok sem vámpír sem vadász. Aki az vagy esetleg tud a létezésükről írjon vagy privát üzenetet. Kérhetem csak normális válaszokat adjatok. Köszönöm.

2013. febr. 4. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl. egy vérfarkas vagyok.
2013. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam egyet. Az erdő mellett sétáltunk haverommal, amikor ordítást hallottunk. Odamentünk megnézni, már nem volt ott semmi, csak pár kutyaszerű lábnyom. Nagyon megijedtünk, mondhatom. Jah, ez csak kamu, mert nem léteznek farkasemberek!
2013. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. És ez egy normális válasz.
2013. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudok mindent a világról amiben élünk, így azt mondom lehet, hogy vannak, lehet hogy nem, mindenesetre kötve hiszem, hogy ha lennének is, a gyakorikérdéseket böngészik és privát üzenetet fognak neked írni, hogy helló, itt vagyok...

Tegyük fel, hogy léteznek. Ha léteznek és mégsem tud róla az emberiség, annak nyilván az az oka, hogy titokban akarják tartani. Ha titokban akarják tartani, nem fogják minden érdeklődőnek az orrára kötni a dolgot.

Ha most írna neked valaki, hogy ő egy vérfarkas és hiteles bizonyítékot is szolgáltatna erről, te titokban tudnád tartanád a dolgot? Gondolj bele, birtokába kerülsz egy ekkora hatalmas, szenzációs felfedezésnek és nem mondhatod el senkinek. Ennél már az is jobb, ha nem léteznek.

2013. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyan már! Te sem gondolhatod igazából ezt a kérdést! CSak azért feszegetik olyan nagyon ezt a témát, mert az emberek szeretnek belegondolni a létezhetetlenbe... egyébként így van ez bármely más természetfeletti lénnyel is... (szó se róla, én szeretem a természetfelettit, csak épp nem hiszem el, hogy léteznek, de ettől még igazán lehet játszani a gondolattal... )
2013. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!