Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Odaát (Supernatural) című...

Az Odaát (Supernatural) című sorozatnak van valóságalapja?

Figyelt kérdés
Előre is köszi minden hasznos/értelmes választ!

2013. febr. 23. 13:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
48%
utolsó, te vagy troll és retardált!!! remélem pokolra jutsz!
2013. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
Nincs is pokol. :D
2013. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
van valóság alapja. az ördögűző szöveg az a hivatalos római katolikus egyház ördögűző szövegéből van kiszedve. hogyha ki mondod hogy Jézus biztosan felfigyel illetve a sónak is van alapja. elméletileg Isten az emberek védelmére adta a sót hogy megvédje a gonosz lelkektől remélem segítettek
2013. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%
de van pokol.
2013. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Szerintem is van,akárcsak Mennyország,és tisztítótűz is.
2013. febr. 28. 14:59
 16/28 anonim ***** válasza:
13%

Jólvan ugyan megszállta pár zakkant a kérdést és ahogy látom a kérdező is hasonló dolgokban hisz, de azért megadom az eddigi egyetlen hasznos választ: Olyan szinten van valóságalapja az Odaátban elhangzott és tett dolgoknak, hogy a valóságban is elterjedt illetve régi mondákból, történetekből ismert lényekről van szó illetve az ellenük való védekezésről, stb.


A valóságban viszont ilyen lények nincsenek, bizonyíték legalábbis egyikre sincs, kivéve azt a részt ahol emberek voltak a gonoszok :)

2013. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ateista vagy?

2013. márc. 1. 14:23
 18/28 anonim ***** válasza:
4%
Én lesz×rom hova kerülök, ha elpatkolok. DE azt kikötöm, hogy ha visszatérek szellemként, akkor szilvás gombóc legyen... mint a Bakterházban!
2013. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
66%
Szerintem van valóságalapja. Persze azért a való életbe nem találsz minden sarkon egy démont vagy szellemet mint a sorozatba, de én hiszem hogy vannak. Azokat meg nem is értem akik nem mondom milyen szavakkal minősítik azokat akik hisznek az ilyenekbe,mert attól hogy nincs rá bizonyíték attól még létezhetnek.Attól hogy xy ember nem látott semmi ilyet attól még létezhet,a szelet se látom mégis fúj!!
2013. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
21%

Ennél idiótább hasonlatot nem tudtál kitalálni? A szél mérhető, megfogható fogalom.


Ellenben a szellemet se nem látni, se nem csinál semmit. Akkor mégis miről beszélünk?

2013. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!