Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Odaát (Supernatural) című...

Az Odaát (Supernatural) című sorozatnak van valóságalapja?

Figyelt kérdés
Előre is köszi minden hasznos/értelmes választ!

2013. febr. 23. 13:08
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
81%

Nem ezen a hasonlaton kell fennakadni!

Minden ember hisz valamibe. Én például ebbe hiszek.Másvalaki meg Istenbe,hány olyan ember van

aki hisz Istenbe???

Nem hinném hogy az a sok ember látta Istent,mégis hisznek benne.Az egy másik dolog hogy nem biztos

hogy létezik.De ezt senki nem tudja. (megjegyzem hogy személy szerint én nem hiszek benne,de ez az én véleményem és attól még nem biztos hogy igazam van)

A szellemeknél is így van.Az igaz hogy nincs rá bizonyíték.

De az nem jelenti azt feltétlenül hogy nincsenek is.Én hiszek benne tehát az én verzióm szerint léteznek.

És a te verziód szerint meg nincsenek.De nem kell ezt másokra is ráerőltetned!

2013. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
2%
Utolsónak! Pontosítok egy ember se látott még istent, max valami illusztráción. Aki meg azt állítja, hogy látta, vagy beszélt vele... az hazudik. Vagy csupán engem látott, hisz én vagyok a fény! X)
2013. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
12%

Az istent (mindegy melyiket) példának felhoznod megint csak gyenge húzás volt. Ugyan annyit ér az istenhit, mint a szellemekbe vetett. De ezt már te is helyesen leírtad, hogy egyikre sincs bizonyíték.


Én olyan dolgokban szoktam hinni, amiket bizonyítottak már, tehát tudhatom, hogy léteznek. Emellett vannak saját elméleteim és szeretem a természetfeletti sok formáját, szeretek foglalkozni vele, de mégse jelentem ki, hogy ez és ez létezik.


Majd ha látok vagy tapasztalatok egy szellemet vagy bármiféle természetfeletti lényt, akkor én is valószínűleg el fogom hinni azontúl. Csak hogy ilyesmi kétlem, hogy bármikor is történne.

Érdekes módon csak azok tapasztalnak ilyesmit, akik vakon hisznek ezekben a dolgokban. Na vajon miért? Mert bemagyaráznak mindent szellemnek.

2013. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 hunbula ***** válasza:
85%
A mi univerzumunkban nincs. Itt csak színészkedés van Kanadában. Esetleg az angyalok átvisznek a másikba ha nagy szerencséd van.
2013. márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
77%
Nincs semmi valóságalapja, attól még szórakoztató.
2013. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Szia! Én utána olvastam és az odaát mind ilyen városi mondákon alapul. Pl. A fehér ruhás nő is egy városi monda volt, egyesek azt állították, hogy igaz mások azt, hogy nem. De A bibliai részekben sok a hasonlóság pl. A négy lovas is benne van a bibliában.
2014. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Persze. Megtörtént eseményt dolgoz fel. Csak harciasabban.
2020. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Érdekes elgondolás de nézzük csak a sorozatban, hogy van ez? Aki megtudja vagy pl a rendőr az első pár évadban is hülyének nézte őket, meg, hogy nem is léteznek démonok. Arra akarok kilyukadni, hogy ők a sorozatban is alapvetően nem hivatalosan csinálják ezt hanem a háttérbe és ugyanígy sokan nem tudnak róla és azt se tudják, hogy léteznek ezek a lények. Tehát, hogy a valóságban vannak-e? Kitudja hisz, lehet igen csak épp lehet pár ember tudja ezt, de pont a sorozatbeli dolgok miatt ezt nem terjesztik el, vagy kicsit másképp de lehet ez az alapja, a filmben is sok haláleset simán természetesnek van titulálva és közben egy démon műve volt. Persze ezek csak gondolatmenetek de érdekes belegondolni.
2021. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!