Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon félelmetes sorozat az...

Nagyon félelmetes sorozat az Odaát?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallottam hogy jó sorozat... régóta gondolkodom rajta hogy bele kéne nézni, de elég félős vagyok :D

Milyen jelenetek vannak benne? Melyik filmhez hasonlítanátok? 22/L



2013. febr. 2. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem

a "félős" jeleneteket nem mutatják túl részleetesen ha véres részek meg nemtúl élethűen vannak megcsinálva gondolom direkt, hogy az olyanok mint te ne fossák össze magukat:D

tele van jo pasikkal meg csomót lehet röhögni a dumájukon :D

csok

19/L

2013. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Haha :D Köszi hogy nem oltottál le... azt hittem lesznek páran :P Akkor belenézek :)
2013. febr. 13. 21:35
 3/9 tiburtius ***** válasza:
100%
de azért némi fénynél :p
2013. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tiburtius ***** válasza:

de azért némi fénynél :p

amúgy nagyon jó és egyedi filmsorozat :)

2013. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nagyon jó, megér egy pár álmatlan éjszakát. Én elég fiatal voltam, amikor elkezdődött a sorozat és az első 3 évadban volt egy-két nagyon rémisztő lény. De utána, a 4. évadtól, inkább már sírni fogsz, mint félni.
2013. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak benne ijesztő részek,de a hangsúly inkább a karaktereken van.Egyébként én azt mondom,hogy egy kimondhatatlanul gyönyörű sorozat.Úgy értem,igeeen,horror,meg véres is és nagyon vicces és random is tud lenni de...de...Ááágh majd megérted ha elkezded nézni.De ha nem akarod hogy a lelked minden rész után egy kicsit meghaljon,ne nagyon kattanj rá.
2013. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem ijesztő, én imáááádom. :) 15/L
2013. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok :)
2013. máj. 18. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:
én alapvetően a sorozatban szereplő lények egy részében hiszek(most jöhetnek az oltások, már megszoktam) de simán lehet nézni este, éjjel, nappal, szélviharban, hóviharban, havas esőben, esős esőben, és havas hóban is! viszont általában könnyesre röhögöm magam. :DD nagy kedvencem a negyedik évad, hatodik része. :D aki már látta>> Eye of the tiger! :D
2013. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!