Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha lenne időutazás akkor...

Ha lenne időutazás akkor találkozhatnék a jövőbeli énemmel?

Figyelt kérdés

Ugye ha elmegyek a JELENBŐL a jövőbe akkor a JÖVŐBE nem vagyok ott, mert a jelenből eltűntem.. DE mivan ha a JÖVŐBŐL visszamegyek egy kicsit későbbre, mint ahonnan elmentem előszőr? Akkor találkozhatok azzal az énemmel, aki oda"teleportált" a múltból, hogy lássa a jövőmet? De akkor a múltbeli magamat látom a múltbeli énem pedig a JELENbelit szóval akkor nem láthatom a JÖVÖBELIMET vagy igen?


remélem érthető azért.. :D



2013. febr. 24. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm.


Van a Back To The Future trilógia.


Nekem az egyik kedvenc filmem függetlenül a tudományos hitelességétől.


Ott találkozott az énjével! :D

De, a Doki azt mondta, hogy az tilos, hogy össze találkozzon önön magával :D

2013. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért mondják, hogy az időutazás bonyolult, úgy mint maga az idő is. Az egész olyan wibbly-wobbly timey-wimey. Ha többet szeretnél róla tudni, akkor kérdezt meg a Doktort. A kék fülkét keresd amire az van írva, hogy Police Box. :D
2013. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fluxus kondenzátor kell hozzá, anélkül nem fog működni!XDXD
2013. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fluxus kondenzátor már elavult technológia. A TARDIS sokkal jobb mert azzal bárhova utazhatsz a térben és időben.
2013. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!