Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Odaát című...

Mit gondoltok az Odaát című sorozatban lévő természetfeletti lényekről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok esetleg a szellemekről,démonokról,angyalokról,vámpírokról..stb...stb.. lényekről? Van valóságalapja? Ti hiszitek hogy léteznek ilyen lények?Szerintetek az Odaátba jól megtestesítették őket?

2013. márc. 3. 13:04
 1/8 Laura000 válasza:

Szerintem szellemek és angyalok léteznek. A vámpírokba már nem vagyok olyan biztos. Szerintem nagyon jól megcsinálták a természetfeletti lényeket, bár szinte mindegyik ilyen természetfeletti filmben máshogyan vannak ábrázolva.

Valamilyen valóságalapja is van. :)

2013. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Azt, hogy kikúrt jó az egész sorozat és mellé jó nők, jó színészek.Jobb nem is lehetne.
2013. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Zsír, az egész sorozat k*rva jó.


Hát... valóságalapja szerintem nincs...

2013. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem,mert kevés valláson alapuló horror van.

Amúgy volt egy rész amiben egy buddhista történetből vettek alapot (ott a "tulpa" volt a lény) és ott azt mondták,hogy lehet,hogy sokminden lény csak azért van,mert hisznek benne.

2013. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csatlakozom, rohadt jó sorozat! :)

emlékszek arra a részre, és van vmi alapja.. ha az emberek tudatosan azt hinnék vannak vérfarkasok, akkor lennének és így tovább, de ez már quantumfizika (:

2013. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah amúgy a Tulpás rész nagyon érdekes,példázza hogy,azért az alkotók jól utánanéztek a dolgoknak.

A Tulpa egyébként egy lehetséges dolog.Gyakorlatilag egy kényszerített hallucináció,a tudatalatti testet öltése,vagyis csinálsz magadnak egy mindent tudó képzeletbeli barátot.

Hosszadalmas és kemény agymunka kell hozzá,de lehetséges.

2013. ápr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én azt olvastam, hogy a legtöbb storyt városi legendák alapján készítették. Egyszerüen imád
2014. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Imádom a sorozatot!! A szerkesztők tényleg kitettek magukért és mindennek alaposan utána néztek. Pl a 4 lovas tényleg benne van a bibliában.
2014. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!