Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez miért lehet? (vonzás törvénye)

Ez miért lehet? (vonzás törvénye)

Figyelt kérdés

Egy ideig nagyon jól működött,de van egy dolog amiben időnként változást érek el,de utána megint semmi,lehet hogy azért van mert minél több idő telik el annál inkább érzem magamban a hiányát,vagy a félelem miatt nem sikerülhet bevonzanom?

Más(kisebb)dolgokban viszont mindig működik.

Ha a Trollok mindenféle képen akarnak majd ide is írni pár "vicces" választ légyszi valami újat találjatok ki,a vasporos+mágnese lejárt,ha meg írtok valami legalább tényleg legyen vicces,köszi:D



2013. márc. 4. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

A vonzás törvénye nem bizonyított dolog.Azért működik bizonyos embereknél,mert beképzelik maguknak.

Hadd szemléltessem egy példával:az emberek azért cigiznek,mert azt mondják,attól megnyugodnak.Ez nem igaz.Azért nyugodnak meg,mert azt hiszik,ha cigiznek,akkor megnyugodnak,tehát beképzelik az egészet.

A lényeg,hogyha nem hiszel ennyire benne,semmilyen jelét nem fogja mutatni ez az egész kitaláció.Tehát nem kell ebben hinned,teljesen fölösleges,így nem lesznek ilyen problémáid.

2013. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

kevered a vonzás törvényét az agykontrollal,az tényleg arról szól hogy az ember úgymond bemagyarázza magának a dolgokat,a vonzás törvényét nem lehet cigizésre,stb-re használni

ez az alapvető különbség köztük,az agykontroll önmagunkra vonatkozik a vonzás meg mint a nevében is van bevonzás,de pl a nyereményeket,váratlan eseményeket amiket elképzeltem és megtörténtek nem igazán tudom beképzelni mivel ott van rá a bizonyíték hogy megtörtént

2013. márc. 4. 18:07
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Igen, sátánnak mindegy kiben vagy miben higgy a fő az, hogy ne Istenben...
2013. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

sátánnak?o.O

spec egyikben sem hiszek,de jóxD

2013. márc. 4. 18:19
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes. Akkor miben hiszel? Szerinted mi az ami segít bevonzani neked a dolgokat? Nem de kell lenni egy természet feletti erőnek hozzá? Vagy szerinted benned van az az erő?
2013. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nincs arra a dologra szükséged.

Az Univerzum tudja a dolgát.

De előfordulhat, hogy amit te is írtál, kételkedsz és a vonzás törvénye így nem működik.

2013. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ha ismernéd a vonzás törvényét akkor tudnád hogy ez hogy működik,a gondolataink kitükröződnek,ez nem valami istenhez megy,hanem ha tetszik az univerzumhoz,és az teremti meg

amúgy konkrétan Istenben nem hiszek,de tisztelem az összes vallást(keresztény,budhista stb),hiszek benne hogy van egy felettünk álló erő de ezt nem nevezném istennek,ha megfelel akkor az az erő teremt

nem tudom hogy mennyire írtam le érthetően

amúgy azt már sok ideje vizsgálják hogy a gondolatoknak teremtő ereje van,és a vonzás törvénye is több ezer éves

2013. márc. 4. 18:27
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Tehát imádkozom Istenhez és választ kapok az imáimra, akkor szerinted az csak arra az univerzum válaszol nekem? Hú, de bonyolult. :D
2013. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy engedd el,az univerzum a megfelelő időben fogja teljesíteni a kívánságodat,ha görcsölsz és félelmeid vannak tolod időben a beteljesedést..:-)
2013. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ha kötekedni akarsz keress mást,nem hiszek istenben még is sikerül amit bevonzok magamhoz(csak egy dolog nem amit le is írtam),lehet hogy te imádsággal kapod meg amit akarsz,én viszont nem,ennyi,nem hiszem hogy ez bonyolult lenne

köszi annak aki a kérdésre válaszolt:)

2013. márc. 4. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!