Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hihetetlen dolog történt...

Hihetetlen dolog történt velem este, valakivel megesett már hasonló?

Figyelt kérdés
Bocsi a rossz kategóriáért,de mihamarabbi választ akarok kapni,mert még most sem térek magamhoz.Visszatérve a lényegre.Ma este olyan 3-4 felé felébredtem,és tuti hogy fent voltam,de egyszerűen nem tudtam mozdulni,a szó szoros értelmében,úgy éreztem mint ha valami lenyomna,és nem tudnék felkelni,sikítani akartam,de nem tudtam,csak meresztettem a szememet,és akkor a takarómon,ami rajtam volt éreztem,hogy valami mászik fel rajta és éreztem ahogyan lerántja rólam a takarót.Majd becsuktam a szemem újra kinyitottam és elmúlt.Hihetetlen félelmetes volt.Ez télleg komoly,igaz még én is alig hiszem el,valaki elmondaná,hogy mi ez?
2013. márc. 5. 18:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Álom paralízis, nagyon kellemetlen egy dolog, de nem kell aggódni kinövöd.:) Nekem volt, hogy egy éjjel 3-szor is volt, de egy idő után elmúlt.
2013. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták: alvásparalízis. Egyébként ha a modik rossz helyre rakták át, ez az "egészség" kategóriába való, de mindegy. :)
2013. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 tabaki ***** válasza:
Nekem a fejem egy bizonyos megtámasztásánál rendszeresen előjött, amíg rá nem jöttem az okára. Mondhatom, rémes.
2013. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Antimod ***** válasza:

"valami mászik fel rajta és éreztem ahogyan lerántja rólam a takarót.Majd becsuktam a szemem újra kinyitottam és elmúlt."


Kérdés: a takaró ekkor rajtad volt vagy nem?

Egyébként valószínű az alvásparalízis.

2013. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis,és bocsi az ismétlésért.

Velem is volt hasonló.Egy táborból jöttem haza hulla fáradtan,egyből le is dőltem aludni.A szüleim közben hazajöttek,és láttam,meg hallottam őket,de nem tudtam felkelni,és beszélni.Hamar elmúlt.

De nem kell aggódni,ezzel semmi baj nincsen.

2013. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ti akik átéltéltetek már hasonlót,nem éreztetek félelmet?
2013. márc. 5. 20:52
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem így mondanám.Inkább hirtelen ért az esemény,ezért egy pillanatra megijedtem.De nem tartott tovább egy-két másodpercnél,ezért-és talán a fáradtságom miatt is-nem volt időm végiggondolni,hogy mi is történik velem,tehát nem volt időm félni.
2013. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 tabaki ***** válasza:
Jaj, dehogynem. Amikor először megtörtént, egy rémnőt is láttam fölémhajolni, vágott, zöld szemekkel. Közben a haverom meg ott tett-vett a háttérben, őt is láttam, de hiába nyüszítettem, nem segített, később kiderül, hogy attól félt, éppen azzal hozza rám a frászt.
2013. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2013. márc. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt már, élménynek nem mindennapi, de érzésnek rettenetes, amikor kiáltanál de nem tudsz, levegőt vennél de nem tudsz, ébrednél de nem tudsz...
2013. márc. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!