Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok olyan párkapcsolatról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan párkapcsolatról, ahol a gyengébb nem az erősebb? Nehezebb, izmosabb a lány, sportol vagy hasonló dolog miatt. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha írnátok pár mondatot, hogy van-e, volt-e ilyen a valóságban és mennyire lehet tartós egy ilyen kapcsolat, ahol a lány az erősebb?

2013. jan. 15. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudok.

Barátnőm kamionos...

2013. jan. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy ilyet ismerek.Vékony fiú,izmos,küzdősportos csaj.Simán rommá verhetné a fiút.Még fiatalok (15 évesek) 2 hónapja vannak együtt.
2013. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Attól, hogy egy nő sofőrködik, még nem biztos, hogy különösebben nehéz vagy izmos is... Bár vagány lehet! :-)

18 feletti kategóriából valaki esetleg?

2013. jan. 15. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a C,E-s jogsival, plusz járja európát nincs 18 felett???

Nem kemény, csak lelkileg, talán...

Engem gyakran összetör...

;)

2013. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ilyenek vagyunk huszonévesen. Az biztos, hogy megnéznek az emberek, de egyébként semmit nem számít.
2013. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sorbert Norbert + Rubint Réka. Norbi kb a hóna aljáig ér, és a nője jobban ki van gyúrva nála.
2013. jan. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet én nehezebb és izmosabb vagyok mint a barátom.Ismerőseim közt is van ilyen..

És?? Ha boldog együtt két ember semmi más nem számít!! :)

2013. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szóval, pl. szkanderben legyőznéd? Kb. mennyivel vagy magasabb és nehezebb mint a barátod? Te sportolsz, edzel valamit, ő meg nem?


Kamionosnak: a 18 év felettiség nyilván nem rá vonatkozott... Csak azért írtam, mert gyermekkorúaktól is érkezett válasz, ami nem baj, de főként felnőttek esete érdekelne...

2013. jan. 20. 01:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok ilyen párkapcsolat születhetne, csak a sztereotípiák miatt eleve halva születik.

Miért ne lehetne mondjuk egy kajakos csaj meg egy vézna programozó egy pár? Mert attól félnek hogy hülyén néznének ki, mert a nagy átlag ezt mondja?

Talán épp ezért nem is nagyon van rá példa... :)

2013. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!