Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hihetetlen dolog történt...

Hihetetlen dolog történt velem este, valakivel megesett már hasonló?

Figyelt kérdés
Bocsi a rossz kategóriáért,de mihamarabbi választ akarok kapni,mert még most sem térek magamhoz.Visszatérve a lényegre.Ma este olyan 3-4 felé felébredtem,és tuti hogy fent voltam,de egyszerűen nem tudtam mozdulni,a szó szoros értelmében,úgy éreztem mint ha valami lenyomna,és nem tudnék felkelni,sikítani akartam,de nem tudtam,csak meresztettem a szememet,és akkor a takarómon,ami rajtam volt éreztem,hogy valami mászik fel rajta és éreztem ahogyan lerántja rólam a takarót.Majd becsuktam a szemem újra kinyitottam és elmúlt.Hihetetlen félelmetes volt.Ez télleg komoly,igaz még én is alig hiszem el,valaki elmondaná,hogy mi ez?
2013. márc. 5. 18:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg. Előfordulhat máskor is. Félelmetes, de nem halálos. Ha kimerülsz, vagy túl sokat eszel vacsorára, vagy valami lelkesítő dolog történek veled, és álmodban visszajön a sok oxigént felhasználó érzés vagy jelenet, (pl. futsz álmodban) akkor a tüdő több levegőt vesz be, mint kellene (azt hiszi, hogy futsz, de közben meg az ágyban fekszel, tehát nem használod fel azt s sokat)és addig tart a rémálom, míg el nem vogy a fölösleges levegő. De aztán egyszercsak hoppppp! Helyreáll a rend.
2013. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egyes jelentések szerint a következők növelik az alvási bénulás valószínűségét és gyakoriságát:


Fejjel felfelé, vagy háton alvás

Erős stressz

Hirtelen környezeti/életmódbeli változások

Rémálmok

Alkoholfogyasztás és alváshiány együttese

2013. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!