Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék valakiről álmodni?

Hogyan tudnék valakiről álmodni?

Figyelt kérdés
a lényeg az,hogy van valaki akit nem ismerek,még csak nem is találkoztam vele,de tudom,hogy szeretem szerelemmel és azt is,hogy hogyan néz ki!Még sosem láttam csak érzem őt!Tudom elég furcsa,de ezt már több mint tíz éve érzem!Már dokihoz is mentem és ő mondta,hogy keressek fel egy szakembert aki a karmával foglalkozik!Furcsa egy doki szájából,de ő mondta,hogy semmi bajom csak lehet jobban fogékony vagyok rá,hogy érzem a karmikus párom hiányát!Szóval a lényeg az,hogy ha nem is találom meg,de szeretnék róla álmodni álmomban találkozni vele!Hogyan lehetséges ez?Ha valaki érintett a témában,vagy tud valami praktikát,kérem segítsen nekem ebben!
2013. márc. 7. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Álmunkban megjelennek azok a dolgok, amikkel napi szinten sokat foglalkozunk. Ha mondjuk elalvás előtt szugerálod kicsit magadnak, az beválhat. Illetve ajánlani tudom, hogy gyakorold elérni az álmoknak azt a fajtáját, amit az angolok leginkább "lucid dream"-nek, a magyarok pedig "tudatos álom"-nak hívnak. Ha utánanézel a neten, biztos találsz róla sokmindent.
2013. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az érdekes az,hogy minden elalvás előtt rá gondolok és soha nem tudok álmodni vele több mint tíz év alatt ha 5x álmodtam vele akkor sokat mondok!Pedig olyan jó lenne!Ebben kéne a segítség!(Már ha van ilyen!)
2013. márc. 7. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
hipnózis segít
2013. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elözö vagyok: [link]
2013. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!