Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem sokkal...

Miért van az, hogy nem sokkal mielőtt kelnék kezdek el érdekeset, de soha nem tudom végig álmodni?

Figyelt kérdés
most az utóbbi pár napban ismét el kezdtem álmodni hónapok óta, de van hogy egy éjszaka többet is álmodom és van hogy félálomban is mint pl ma is hallottam 4 óra tájt hogy apa öltözködik és tudtam hogy álmodom de arra már mikor felkeltem nem emlékeztem és ébresztés elõtt tán 15 perccel elkezdtem álmodni de nem értem a végére az èrbresztõ miatt és ez tegnap és elõzõ nap is így volt
2013. febr. 28. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Többször is álmodunk egy éjszaka, de mindig csak a közvetlen ébredés előttire emlékszünk, és általában arra se túl sokáig... Ezért lehet az hogy nem álmodod végig, hiszen beleébredsz, ami miatt pedig emlékszel rá.
2013. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!