Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a képzeletemből...

Hogyan tudnék a képzeletemből valóságot kreálni? Ez rossz vagy jó dolog inkább?

Figyelt kérdés

Nekem igen erős képzeletem van, könnyen tudok szuggesztiót végezni (pl kívánni valamit ami álmomban teljesül), vagy akaratommal "behívni" valakit vagy valamit amit szeretnék, és elérni, hogy nagyon élénken ott legyen velem (pl érezzem ahogy hozzáér a bőrömhöz stb) És ez így eddig rendben is van, mert tudom hogy ez képzelet és akarattal csinálom.


De minél többször teszek ilyet, annál jobban akarom, hogy erősebb és valóságosabb legyen. Meg tegnap is rátettem a szívemre a kezem és elkezdtem meditálni és azt vizualizáltam, hogy egy másik személy mellettem van és az ő szívét érzem. :D (ez egyébként oltári kellemes volt és nagyon valósághű-érzéses)


Kíváncsi vagyok ezt meddig lehet fokozni.


2013. márc. 8. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Képzeletből nem lesz valóság. Pl hiába képzeled el, hogy beindul a kocsi, nem fog, ha a konyhában vagy (hacsak nem lopják).
2013. márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem is fizikailag értem...
2013. márc. 8. 23:42
 3/14 anonim ***** válasza:
teleportálj :)
2013. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
80%

"(pl kívánni valamit ami álmomban teljesül)"


Ha ez alatt a tudatos álmodást érted, akkor annál jobb módszer talán nincs is.

2013. márc. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

materializációnak hívják amire te gondolsz

állítólag néhány indiai yogi -nak sikerült már

nem mondom, egész életüket meditálással töltik

az amit kérdezel az agykontroll, vizualizáció és tudatos álom, vonzás törvényének alapja

vagyis egy olyan állapotot érsz el amiből tovább kell építkezni h valóságot kreálj!

sok sikert hozzá

2013. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
De tudtam! :)
2013. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
"Tudatos" álom annyiban, hogy amikor még ébren vagyok - alvás előtt - akkor kívánok és akkor ott lesz, amit kívántam, vagy eljön az, akit találkozni hívtam az álmomba! De ott amikor álmodok, nem vagyok nagyon öntudatomnál...
2013. márc. 9. 12:34
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg olyan mintha éreznék rajtam az emberek. Én elég magányos típus vagyok, de mindig leáll velem dumálni mindenki az utcán, vagy tömegközlekedésen és totááál aranyosak! Olyan kedvesen mosolyog mindenki... Biztos jó parfümöt használok! :D
2013. márc. 9. 14:10
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem a szkeptikus szellemileg fejletleneket érdemes kérdezni erről..


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__3210552..


Amit írsz manifesztációnak hívják a teremtő erő, vagy vonzás törvényének is hívják. Ha a gondolatod mellé őzinte érzést társítasz és tény megggyőzödést akkor manifesztálhatod a gondolatodat.

Nem kell hozzá nagy "joginak lenni" elég ha a csak a saját korlátaidat legyüröd, a társadalmi téveszméket amit gyerekortól rádaggatak. Az írás mit linkeltem az alapok elkezdésében segít ha úgy érzed.

2013. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos orgona illatú...:)
2013. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!