Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Rossz ötlet egy szellemtől...

Elluin kérdése:

Rossz ötlet egy szellemtől kérni segítséget? Beválhat a dolog?

Figyelt kérdés

A következőről lenne szó: regényt szeretnék írni és ehhez kérnék segítséget valamilyen módon,ha ugyan lehetséges , egy szellemtől... Hallottam már ilyet,sőt a testvéremnek is segít valaki az írásban... Ha valaki szerint ebből rossz sülhet ki, kérem jelezze !


Köszönöm a válaszokat! :)



2013. jan. 5. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
nem válhat be mert szellemek nem léteznek. Sajnálom ez van.
2013. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

És mégis miben segít a szellem? Megírja helyetted a könyved, vagy ötleted ad? :S Egyáltalán hogy akarsz megszólítani egy szellemet?


Mind1...tételezzük fel, hogy léteznek szellemek. Szerinted miért segítene neked? Miért éri meg ez neki? Mit tudsz fizetni cserébe?

2013. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát én másképp hiszem :)
2013. jan. 5. 16:47
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Szia én egy szellem vagyok, amikor éltem regényeket írtam, talán segíthetek :)


234 SZ

2013. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Oké te hiszel bennük...de a kérdést nem válaszoltad meg...mit tudsz adni egy szellemnek cserébe? Vagy hogy veszed rá, hogy segítsen.
2013. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
John Lennon most már tudja, hogy rossz ötlet volt eladnia lelkét, élhetett volna még, legfeljebb a Beatles nem lett volna mindeddig a világ legjobb együttese-ugyanis ezt ajánlotta fel a lelkéért.
2013. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

szellem vagyooooook....! húúúúúhúúúúhúúúúúúúú!

kérdezz bátraaaaaaan!

2013. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

6 . válaszoló kapizsgálsz vmit!!!!!!!!!!!!!!


közel jársz a spiritizmus és a démonológia igazságához,áldozat nélkül nincs semmi de ha hozol tied lesz a világ DE fizetned kell.

Kedves kérdező.

Ahogy végig olvastam a válaszokat nem túl jó hangvételűek.

Amire te kiváncsi vagy azt médiumi tevékenységnek hívják rengeteg embernek van ilyen képessége csak sokan elnyomják vagy nem tudják mit kezdjenek vele!

Többféle médium van , de rengeteg veszélye is van ha jobban érdekel a téma keress ilyen témájú könyvet rengeteg van a neten is online formában.

Gyorsan ki fog derülni van e ilyen képességed ha elkezded de ez gyakorolható képesség szóval sokan el tudják sajátítani, ha majd picit belemélyedsz fogsz találni rengeteg művészt zeneszerzőt mai énekest és írót aki nem is titkolja h ilyen szellemi lényektől jön az inspiráció

EGYET NE FELEJTS el soha...nem mindegy h milyen ember vagy milyen gondolatokkal és érzésekkel mert olyan szellemeket fogsz magadhoz vonzani

egyébként az ilyen írományokat szellemi közléseknek hívják

2013. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Az Őrangyalod szívesen segít ;)
2013. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Minek akarsz regényt írni ha magadtól nem megy?Ha egy szellem segítene is attól te nem lennél tehetségesebb,ha pedig csak pénzt akarsz szerezni vele annak jobb módja is van a regényírásnál ha úgyis egy szellem segítségét kéred csinálj valami hasznosabbat.
2013. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!