Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akkor nincs is szellemvilág?

Akkor nincs is szellemvilág?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést olvastam már ezen az oldalon ebbe a kategóriába, más netes oldalakat, dokumentumfilmeket néztem, könyveket. Mondhatom, hogy az alvás utáni, alatti (felriadós), és előtti szellemészleléseket alvásparalízisnek tulajdonítják az emberek. Akkor ebből arra kell következtetni, hogy az egész szellemvilág csak az agyunk szüleménye? Annyira fálünk tőle, hogy bemagyarázzuk magunknak, hogy csak álmodtuk? Velem is számtalan eset történt már, belegondolni is rossz, DE Én tudom mikor álmodok és mikor nem. Akkor miért ez a sok hitetlenség??

2013. márc. 9. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert néha már elvannak túlozva a dolgok.Szóval emlegetnek itt mindenféle raptoidokat,meg hát ugye születnek az újabb és újabb horrorfilmek..ez mind pénzcsinálás..és akkor az emberek már félnek hinni a szellemekben..mert azt hiszik,hogy csak rossz szellemek léteznek.Amit saját magam elhiszek a világból az az,hogy létezik felsőbb hatalom,és léteznek egyes szellemek is..léteznek különleges képességűek..létezhet végülis akármi,amit úgy érzek,hogy létezik..
2013. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
92%
Persze, hogy csak a képzeletünk szüleménye. Azért félünk tőle, mert az ember alapból úgy működik, hogy az ismeretlentől jobban fél.
2013. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szellemvilág nemlétére nem bizonyíték az alvásparalízis. Ettől függetlenül akár lehet, akár nem. Egy biztos, mi emberek jóval kevesebbet tudunk a világról, mint ami létezik benne. És ez vonatkozik a lélek-szellemvilág-spiritualitás dolgokra is.
2013. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Christian Death ***** válasza:
22%

Nincs szellemvilag, olvass bele a bibliaba, roviden: miutan meghaltunk nem leszunk sehol az olyan mintha aludnank majd Jezus feltamaszt minket, es nem ugy van hogy meghalunk oszt a lelkunk koborol a foldon mint Patrik Swéjzivel.

Porbol lettunk porra leszunk :)

2013. márc. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Porból lett porrá lesz így van. A test, nem a lélek! Kedves utolsó válaszoló:)
2013. márc. 10. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó visszavágás volt, kérdező. :)


Bármi is létezik, avagy sem, az agyunk gyakorlatilag képes azt láttatni velünk, amit akar. Kezdve a sötétben mindenféle alakzatok megszemélyesítéséhez a szemünk sarkából, egészen a hallucinációig, mint John Forbes Nash esetében (Egy csodálatos elme c. film, még ma is él, és ugyanúgy meg kell kérdeznie valakit, hogy valódi-e az ember, aki épp előtte áll.)

2013. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!