Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz, hogy az ingával való...

Igaz, hogy az ingával való jóslás közben a szellemvilág 'lakói' válaszolnak a kérdéseinkre?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, már nem tudom, hogy hol, de érdekelne, mert szeretek ingával jósolni. Viszont nem szeretném, ha 'ártó' szellemek, vagy más lények (pl. démonok) 'ragadnának' rám. Írnátok tapasztalatokat, és hogy hogyan lehet biztonságosan jósolni ingával?
2010. júl. 4. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
nem.Ezt a tudatalattid irányítja....
2010. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is: ingával NEM lehet jósolni, az egy radiesztéziás eszköz, amivel mérni lehet. Gyakorlatilag a saját felsőbb éneddel kommunikálsz vele, ha kérdezgeted. Adhat válaszokat, de ha butaságokra használod, akkor a válaszoknak se lesz értelmük. Ráadásul a vágyaid nagy mértékben befolyásolják, ezért azt fogja mutatni, amelyik választ te kapni szeretnéd.
2010. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackSword ***** válasza:
Az inga a függőleges irányt mutatja... Jól pontra lehet állni vele a teodolittal... Bár szerintem az optikai vetítő jobb, de lehet vele vitázni... Az hogy jósolni nem lehet vele, az 100%... De semmi másal sem...
2010. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!