Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek miket sikerült eddig...

Nektek miket sikerült eddig bevonzanotok a vonzás törvénye segítségével? Megkaptátok azt, amire nagyon koncentráltatok? =)

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 16:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen,egy pólót például,meg volt,hogy egyszer egy személyt....szerintem létezik a dolog......bár valószínüleg valaki fogékonyabb rá...
2013. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 szociál válasza:
Szia én hiszek a vonzás törvényében.De azt tudni kell,hogy nem játék.Nagyon megtudja változtatni az ember életét ha komolyan veszi az ember.Igen én hisze, .hogy ez a vonzás törvénye működik.Ez legyen igaz párkapcsolat,és bármilyen tárgy vagy egyéb kérésre.Mert a gondolatunk dolgokká vállnak.Nekem is voltak olyan dolgok amit kívántam,és igen megkaptam.De ahhoz,hogy ez működjön ahhoz igen is hinni kell
2013. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek a vonzás törvényében! Sajnálnám, ha nem lenne igaz, mert kilőné a Földet a centrifugális erő a francba.
2013. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
én sok mindent bevonzottam már jót is rosszat is :) például: a volt kapcsolatomban annyit gondoltam a szakításra (féltem elveszíteni ezét elképzeltem hogyan élek majd utána) hogy végül akkor szakított mikor legjobban szerettük egymást egy buta indok miatt.. de sikerült egy másik szemelyt bevonzanom szóval vigyázz mit gondolsz mert bár a rosszabb dolgok bevonzására kevesebb az esély de megtörténhet :)
2013. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Egyszer fizikaórán a tanár mágnes és vasreszelék segítségével szemléltette a vonzás törvényét! Nagyon tanulságos volt...
2013. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Kaptam egy kettest matekból... utána arra koncentráltam, hogy baromira meg leszek pofozva otthon. És bejött.
2013. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
anyagi független lettem
2013. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
jah és nem kell "nagyon koncentrálni" akkor működik igazán ha olyan természetesen és nyugodtan használod mintha levegőt vennél.
2013. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

nem kell dolgoznom

és azt csinálhatom amit szeretek

de hidd el qrvára unalmas egy idő után...

2013. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is működik.. Már régóta foglalkozok ezzel a témával, és nagyon sok minden bejött amire koncentráltam. A nagy dolgokról még nehéz elhinnem, hogy az enyém lehet, de igyekszem. :) Kíváncsi voltam hogy mások mit gondolnak erről. Köszönöm a válaszokat. ( a vasreszelékesen és a matekoson jót nevettem. :)))) )
2013. márc. 14. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!