Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Attól, hogy valaki meditál,...

Attól, hogy valaki meditál, még a szervezetének szükseége van energiára nem?

Figyelt kérdés

Most néztem tudományos filmet arról, hogy indiában volt egy ember, aki már nem evett több éve. És csont és bör volt, de nem halt meg, és nem volt beteg sem. Azt mondja azért, mert az elméje erős, és meditált, meg fenn tartja a tudata erősségét.

Azt értem, de attól még a szervezetnek szüksége van vitaminokra, meg tápanyagra nem?

Vagy hogy van ez?



2013. márc. 15. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

kár ezen gondolkodni

én megyek és bevágok egy töltött káposztát, és meditálok egyet utána a wc-n XD

2013. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:
100%

Elvileg szüksége van.

Van néhány ilyen indiai ember, akiket kórházban is vizsgáltak, konkrétan egyről tudok, aki két hétig élelem és víz nélkül jól elvolt egy kórteremben, és alig fogyott valamit a végére (igaz, nem nagyon volt miből). Végig kamerázták stb., nem tudott zugenni. Viszont voltak olyan "indiai szentek", akik viszont megbuktak ilyen teszteken csalással, illetve Magyarországon is olyan "fényevéssel" próbálkozók, amely kísérletnek - ha nem csal az emlékezetem - tragikus vége lett.

2013. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
59%

Érdekes, a fényevőnek meg éhen halt a gyereke... Úgy látszik, neki nem volt elég a fény.


Arról a bizonyos indiai emberről pedig honnan veszik, hogy nem evett több éve? Mert ő mondta? És ha én mondom, hogy tegnap körberepültem a házat, azt is elhiszik?


Az élet - energia felhasználással jár. Ha az energia utánpótlás (élelem) megszűnik, akkor elfogy az energia, és az élet megszűnik (éhhalál). Ez átlagosan néhány hét szokott lenni, de lehet hosszabb idő is, azonban semmiképpen sem évek. Maximum 1-2 hónap.


Az ilyen "több éve nem evett" történetekről mindig kiderül, hogy kacsa.

2013. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Persze, nem mindenki alkalmas a "fényevés"re. Csak kevesen, akik már nagyon sokadszor jöttek anyagi testbe, és már magas rezgésszintre emelkedtek, azok lehetnek meg minimális evéssel vagy teljesen anélkül.

Végül is az evés ahhoz kell, hogy energiát adjon. A táplálkozás egy bonyodalmas folyamat, emésztés, meg ilyesmi, de a végeredmény az energia. Ha valaki olyan magas rezgésszámon él, az Univerzumból állandóan, szünet nélkül mindenhol áramló energiát képes magába venni, felfogni, azon élni.

2013. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két hétig víz nélkül az kicsit durva, mert 3 nap után szomjan halsz. Kíváncsi vagyok rá hogy bírta ki.
2013. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Antimod ***** válasza:

"Kíváncsi vagyok rá hogy bírta ki."


Én is, mert fizikailag valóban lehetetlen. Ott tart a dolog, hogy nyugati tudósok ráfogták a kórházra, hogy biztosan csaltak (egyébként minden egyéb indok nélkül), míg ők váltig állítják, hogy nem. Legalábbis a BBC-n ez volt róla az utolsó híranyag, máshol pedig egyáltalán nem találtam semmit, pedig engem is érdekelne, van-e folytatása a történetnek.

2013. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hát ilyesmiket Buddha is csinált, de aztán rájött a "közép útra"...

Szüksége van a szervezetnek a táplálékra. Csak az nem mindegy, hogy mit s mennyit eszünk.

Egy kis érdekesség a témához:

http://www.youtube.com/watch?v=QQbF_E-NlyA

2013. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az említett férfi a gangeszért sztrájkol. De ha figyeltél volna, észrevetted volna azt is, hogy elmondta kap táplálék kiegészítőket az orvosától, vitaminokat, stb.
2013. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#4:


>már magas rezgésszintre emelkedtek

>Ha valaki olyan magas rezgésszámon él


Ez jelentés nélküli parasztvakítás. Ha kisétálsz a napsütésbe és felmelegszik a tested, az azt alkotó atomok kicsit intenzívebben fognak rezegni, de ennyi. Ha túlságosan felmelegszel, az atomjaid rezgése olyan intenzívvé válik, hogy felszakadnak a közöttük lévő kötések, magyarán elégsz. Nincs semmilyen misztikus "rezgésszám", se olyan, hogy "magasabb rezgésszámon élni". Aki "túlságosan" rezeg, az nem fényevő lesz, hanem egy kupac forró hamu.

A fényevésre senki nem képes.

Az állítólag évekig éhező bácsik pedig egytől egyig lebuktak.

2013. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!