Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent ha keresztelőkor...

Mit jelent ha keresztelőkor megjelenik gy macska ami nem fekete? Van jelentősége?

Figyelt kérdés
végig figyelt minket a keresztelőkor

2013. márc. 18. 10:08
1 2
 11/20 anonim válasza:

Imádom az ilyen hozzászólásokat!:) Senki sem kérdezte, hogy mit gondolsz az adott szertartásról! Ha meg neked nem ez a meggyőződésed, akkor itt minek szidod? Aki hisz, annak úgyis mindegy mit gondolsz, aki meg nem, az valószínűleg támogatni fog... És? Mi a vége?:) Kinek bizonygatod ezt? Nekünk nem kell, hogy higgy, ha te meg nem hiszel, akkor minek kell ebben megerősítés? Nem lehet egy túl stabil valami amiben éppen benne vagy.:)


Én a macsekhez nem tudok hozzászólni, de simán lehetett kajás, vagy csak tetszett neki amit látott.:) Mi macsekunk is néha csak ül és nézi pl a tévét, vagy a nagycsaládi összejövetelt.:) Semmi extra szerintem.:) És gratulálok a keresztelőhöz!:)

2013. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha a templomnál történt, valószínű, hogy egy ottani macska, és azért nézett, mert érdekes volt számára a sok történés, ami ott zajlott. Semmi különlegeset nem látok ebben.
2013. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
Én nem hiszek, mert a hit lekorlátoz egy adott nézőpontra, és azon kívül nem is veszel másról tudomást. A hit a legnagyobb csapda a világon.
2013. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak keresztanyáról meg keresztapáról hallottam.Úgy látszik, már van, akinek keresztmacskája is akad.Szerencsés!
2013. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
a sátán manifesztálódott.
2013. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Peaceful Warrior:


Elég lett volna, ha annyit mondasz, hogy semmi jelentősége, nem feltétlenül szükséges minden lehetséges eszközzel szítani a vitát a zavaros nézeteiddel, tudod :)

2013. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Lesz jelentősége,de csak neked,mivel ez foglalkoztat és minden kellemetlenség,ami a jövőben fog érni a macskával hozod összefüggésbe(persze semmi köze a cicához).Keresd meg azt a macskát,ha van rá mód etesd és simogasd meg,ettől megnyugszik a lelked.
2013. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%
A macska a pokol kapuja örzöje és ha ott figyelt az nem véletlen , de nem is jó.
2013. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#16


Nyugodj meg, én nem azonosulok semmilyen identitással és nézőponttal sem.

2013. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Először is csak egy kérdés volt semmi jelentősége igen de azért néhány ember kicsit magába nézhetne azt gondoltam kérdezős oldal és nem pedig kötöszködő emberek társulata /tisztelet a kivételnek!!!!!!!!!!!!/
2013. márc. 25. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!