Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A hóesés valamilyen égi...

A hóesés valamilyen égi jelzés lehetett? Mit szóltatok mikor szembesültetek vele?

Figyelt kérdés
Én nagyon ledöbbentem amikor megláttam múlt héten.... Másnap még tök jó tavaszias időjárás, napsütés. Reggel felkelek, és mivel süt a nap még csak rossz időre se szánítok... Háttal állok az ablaknak, gondoltam megfordulok hogy kinézzek. és: Kb egy "azanyja úr istenit" jött ki a számon. Hatalmas, vastag hó borított mindent. Az ereszen fél méteres jégcsapok lógtak.
2013. márc. 18. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Égi jelzés volt bizony. Egészen pontos lenyomata volt a troposzféra akkori állapotának. Bővebbet csak látók tudnak neked mondani, olyanok, akik az ELTE TTK meteorológus gurujaitól tanultak 5 kemény és megpróbáltatással teli esztendőn át.
2013. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!