Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valamilyen módon lehet hatni...

Valamilyen módon lehet hatni egy másik emberre?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy beszélek vele vagy ilyesmi, hanem a gondolkodását. Például utasítani próbálom valamire, de nem úgy, hogy beszélek vagy írok neki.


Például én azt akarom, hogy holnap Pista beszélgetést kezdeményezzen velem és holnap oda is jön beszélgetni. Talán így érthetőbb.


Lehetséges az ilyen? És hogyan kell?


2013. márc. 21. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
gondolj magadban arra hogy igen oda megy..játszd le a fejedben az egészet és hidd is el hogy ez így fog lenni. de ne csak bízz benne hanem tényleg hidd el és tudatosítsd hogy odajön... ha hiszel benne ,megtörténik előbb utóbb :)
2013. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szecsői Tibor ***** válasza:
44%
Ja, csak idő kérdése. Ha nagyon ráérsz (azaz van végtelen időd), halhatatlan is vagy (és Pista is, lehetőleg), valamint Pista Brown-mozgással közlekedik, akkor egyszer oda fog menni.
2013. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Az jó lenne,kérdező-sejtem mit szeretnél...nekem se lenne rossz a dolog
2013. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
26%
Ha azon múlna, hogy erősen gondolok ilyenekre meg elhiszem,akkor nagy mázlista lennék, mert én mindent nagyon hiszek, de semmi sem úgy alakul.
2013. márc. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Agykontrollal lehetséges, de sok idő és türelem kell, mire elérsz arra a szintre.
2013. márc. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

"Pista Brown-mozgással közlekedik"

LOL, ilyet már láttunk, nem is kevésszer! :) És tényleg jótékonyan hat a kapcsolatteremtési hajlandóságra! :)

2013. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen más a véleményem ezzel kapcsolatban.


Saját érdekből hatni valakire, csak azért hogy nekünk jó legyen, először is, nem becsületes dolog. Másodszor pedig, a kierőszakolt" kapcsolat nem időtálló, mivel a rávett" másik ember előbb-utóbb kijózanodik" és bizony faképnél hagyhat, mivel sokkal kiábrándítóbb jelenséggé válsz számára, mint ha ő maga közeledne feléd, mert a kisugárzásod kellemes volt számára!

2013. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elfeledtem 5/ válaszoló neked pedig azt ajánlom, hogy hagyd abba az agykontrollozást- először is részben szélhámosság, másodszor pedig vannak olyan gyakorlatai amelyek ártalmasakká válhatnak a tudatodra.= pszichiátriai osztály
2013. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!