Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal erősíthe...

Milyen gyakorlatokkal erősíthetem a lábamnak ezt a részét? (többi lent)

Figyelt kérdés

Belső combom felső része (bugyi aljától számítva kb 20cm) kicsit husis. Amúgy vékony vagyok és rendszeresen mozgok és sportolok, de azzal a résszel vhogy nem tudok boldogulni.

Milyen gyakorlattal erősíthetem illetve fogyaszthatom le azt a részt? (főleg itthoni gyakorlatok érdekelnek)

A használható válaszokat és tippeket előre is köszönöm, mindenkinek menni fog a zöld kezecske:)


L/16



2013. márc. 23. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érzek egy kis ellent mondást, mert azt mondod, hogy husis illetve hogy fogyni akarsz az adott területről. Na, már most, „husis”nem lehet, ugyanis a hús=izom, maximum zsíros, arról nem beszélve, hogy helyi fogás nem létezik. Erősíteni a jó öreg guggolással fogod tudni.
2013. márc. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, fogás helyett fogyást akartam írni.
2013. márc. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

AZ előzővel teljes mértékben egyetértek.

A fél egylábas guggolás nagyon jól megedzi.

2013. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen igen, azt tudom, h nincs helyi fogyás, de van helyi edzés és erősítés, arra vagyok kíváncsi, bocsi ha nem fogalmaztam meg teljesen érthetően. de a guggolás, ill a féllábas gugolást ki fogom próbálni, köszönöm! :))
2013. márc. 25. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egylábas goggolásnál nagyon mélyre mész az nem túl jó a térdizületeknek ezért keress valami kapaszkodót,hogy kézzel rá tudj segíteni.Egy plafonról lelogó kötél tökéletes erre a célra,mert azt jól meg lehet markolni és olyan magasan fogod meg ahol neked kényelmes.
2013. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!