Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy rendeljek meg neten...

Hogy rendeljek meg neten könyvet úgy hogy anyuék ne tudják meg?

Figyelt kérdés

#könyvrendelés titkosan
2013. márc. 28. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját címetekre rendeled, akkor sehogy, mert nem lehet tudni, hogy pontosan mikor jön meg. Ha tudod, beszéld meg valamelyik ismerősöddel és rendeld az ő címükre.


Mit rendelnél egyébként? Csak érdekel :)

2013. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérj postán maradót vagy pickpack pontosat.
2013. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már rengeteg dolgot rendeltem úgy, hogy senki meg sem tudta. Na persze nem azért, mert olyan nagy titok volt és direkt úgy intéztem, hanem mert nemes egyszerűséggel nem volt itthon senki, mikor jött a futár vagy a postás. De én amúgy mindent netről rendelek, szóval jártas vagyok a dologban. Megrendelésnél meg lehet adni, hogy mikor akarod, hogy kiszállítsák. De amúgy ha olyan oldalról rendeled, ahol igénybe veszik a "PikPakPont" nevű szolgáltatást, akkor te is elmehetsz az árúért egy bizonyos helyre, ahová leszállították. Annak még a "posta költsége" is alacsonyabb.
2013. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi az a "PikPakPont" ?
2013. márc. 28. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
ezotéria topic? vmi bűbájt keresel? ACCIO RENDELTKÖNYV!
2013. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem is tudtam hogy olyan különleges dolog könyvet rendelni hogy ezoterikus dolog legyenxD
2013. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten rendeltem egy cuccot. Nem hozzánk hanem az egy sarokra lévő bolt elé rendeltem. Rendben kihozták és hívtak mikor kellett érte menni. A baj csak az volt hogy akkor hívtak mikor anyám ott volt, és ő neki mindenről tudnia kell még ha semmi köze sincs hozzá akkor is. De ha nem akkor abban az egy percben szólal meg a telefon akkor senki se tudja meg (mintha szándékos pofon lett volna a sorstól).
2013. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak valami közeli helyet beszélj meg a futárral (ne más háza előtt) és mond neki hogy ott szeretnéd átvenni. Anyudéknak mond azt hogy valami fontos dolog miatt hívtak a barátaid és menned kell. Aztán nincs más dolgod, mint elmenni érte és úgy haza vinni hogy ne vegyék észre. Továbbá fontos, hogy a blokkot és a csomagolást tartsd meg (minimum fél évig) de olyan helyre dugd el, ahol nem vehetik észre.
2013. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. Amugy anyunak elég annyit mondani hogy kimegyek levegőzni.
2013. márc. 29. 07:19
 10/10 anonim ***** válasza:
alexandránál kérd úgy, hogy az üzletben veszed át a könyvet. csak e-mail és telefonos értesítés jön róla, sohasem jön rá.
2013. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!