Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki olvasta/látta a Titok c...

Aki olvasta/látta a Titok c filmet, és olvasta az Erő c könyvet és a Varázslat c könyvet, attól kérdezem, h próbáltok a leírtak szerint élni?

Figyelt kérdés
Ha igen van eredmény, siker? Ha igen milyenek?

2013. jan. 30. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

én láttam a filmet

sajnos a film az egészet egy misztikus köntösbe burkolja,azután kezdtem a szerint élni miután jobban utána olvastam

azóta történt velem elégé sok dolog ami segített elérni a célomat,nem arra kell gondolni hogy rögtön ott termett,inkább váratlan lehetőségek,meglepő fordulatok jöttek

nem tudom hogy mennyi köze van a vonzás törvényéhez,de én hiszek benne mert azután jöttek a pozitív dolgok hogy elkezdtem alkalmazni azt amit láttam,olvastam

2013. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
bármit ellehet érni csak aakrni kell, ezt tudták régen is meg ma is, csak a ma embere annyira gyorsan akar mindent h elfeledkezik önmagáról h neki kell tenni mindenért csak úgy az ölébe nem fog semmi hullani
2013. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első kommentet! utolso kommentelönek: ezt felesleges volt ideirn! ezt magamtol is tudtam, agykontroll tanfolymot is végeztem, és sokmindenben segít, én csak érdeklődök van-e más aki így él, vagy próbál, és ha igen akkor milyen sikereket ért el.
2013. jan. 31. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!