Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom otthon az Aurámat...

Hogyan tudom otthon az Aurámat megtisztítani?

Figyelt kérdés

Nem szándékozok elmenni fizetős és ismeretlen spirituális gyakorlatokra, de tudom hogy nem tiszta az Aurám ezért segítség kellene, hogy hogyan tudnám megtisztítani!


22/F



2013. márc. 28. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elég magadat meg tisztíttanod és az aurád is tisztul.
2013. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor gőzborotva.
2013. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Előbb kezdd a világképeddel, a kérdésből ítélve biztosan nem tiszta. Sokkal fontosabb ismérv, mint az "aurád"!
2013. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30 perces forró fürdő tengeri sóval,szóval só és víz.
2013. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 mustafa33 ***** válasza:
88%
ha nem ellemes, hagyd egy napig benzinben. Azután szárítsd meg és felhúzhatod, jól fog ketyegni. ☺
2013. márc. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na jó aura nem csak belülről "koszolódik",hanem kívülről is,

hiszen azt a jelenséget még az "auranemhívők" is ismerik,mikor valahol vagy valaki társaságában rosszul érezzük" magunkat és azt ki kell "pihennünk".

2013. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mustafa33 ***** válasza:
Előző, azt a nem jól érzést nem a másik aurájának a koszossága okozza, hanem a teljes negatív sugárzárzása ami a lényéből, természetéből adódik és nem biztos, hogy az mindenki számára negatív, csak éppen te nem vagy vele kompatibilis és ő ugyan azt érzi felőled. Ez nem mocskolja az aurádat, csak taszít mint a fordított pólusú mágnes. Ha kikerülsz az adó sugarából (mond ha akarod az aurájából) megszűnik a kellemetlen érzés. Ilyen taszító hatású az az ember, akivel nem vagy "szaporodó képes" vagyis akivel genetikailag nem vagy öszhangban.
2013. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ó köszönöm Muszti a genetikai ivarzásfajta megközelítést,attól még,hogy a Te aurádnak jó a világ összes nősténye,az enyémnek nem,bocs.
2013. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hiába az arabok (törökök) ki vannak éhezve,Salem Alejkum.
2013. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mustafa33 ***** válasza:
56%-os, te csak pihengesd az aura koszodat. Az én aurámat ha felhúzom, ketyeg és a dátumot is mutatja. A t♫8rökökét meg bekapghatod. nesze ♂
2013. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!