Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Dyatlov-incidens tényleg...

A Dyatlov-incidens tényleg megtörtént vagy csak fikció az egész?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szerintem megtörtént, de apukám viszont erősen kétli. Ő azt mondja, hogy amikor ez az este történt, akkor kommunizmus volt Oroszországban, és nem hiszi, hogy bármi is kiszivárgott volna, ezért szerinte csak kitaláció az egész. Szerintetek?

2013. márc. 31. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Apukád összeesküvéselmélet hívő.
2013. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is észrevettem :) mindenre van egy külön elmélete, semmit se képes elhinni!
2013. márc. 31. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Véleményem az, hogy földönkívüli lényekkel találkoztak plazmagömb formájában : [link]
2013. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dalek Traak ***** válasza:
92%
Szerintem valós esemény volt. Ennél sokkal hihetetlenebb dolgok is történtek már.
2013. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megtörtént. Elvégre halottkém is vizsgálta a testeket és csomó jelentés készült. Miért fektettek volna bele ennyi energiát szakemberek, ha kamu? +Rengeteg kép készült a helyszínen.
2013. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!