Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a legkülönösebb...

Mi volt a legkülönösebb dolog, ami megtörtént veled?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül nevelem a kisfiam, aki most két éves. Mikor félidős terhes voltam vele, meghalt a nagyapám. Ő nagyon várta az első dédunokája érkezését, szinte csak ezért próbálta magát tartani. Sajnos a rák győzött. Terhesen is, majd később a fiammal is sokszor mentem a temetőbe hozzá. Úgy gondolom a halál az élet része, nem félni kell tőle, hanem elfogadni. Mikor két hónapos volt a fiam, éjjel a kiságyában aludt. A kiságya mellett egy ablak van, amin bár van sötétítő függöny, de mivel ott áll egy utcai lámpa az ablak előtt, valamennyire megvilágította az ágyát. Én olvastam a másik szobában, amit csak egy boltív választott el a fiam szobájától, a kanapéról pont rá láttam. Mikor odanéztem a kiságy felé, egy alakot láttam a fiam fölé hajolni. Rövid ideig láttam, majd eltűnt. Nem éreztem félelmet, teljesen nyugodt voltam. Odamentem a kiságyhoz - miután az alak eltűnt - és a fiam ébren volt, nem volt riadt, nem sírt. Hiszem, hogy a nagyapám jött el megnézni őt, talán addig nem akart tovább lépni. Azóta és azelőtt sem tapasztaltam semmilyen természetfeletti dolgot.

Lehet kigúnyolni, nekem mindegy, nem lesz tőle rossz éjszakám.

2011. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon furcsa... Köszönöm, hogy leírtad!
2011. aug. 30. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!