Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szent helyeken való gyógyulá...

A szent helyeken való gyógyulás (Dobogókő, Attila domb) az impulzáló mágnesmatraccal kiváltható? Ez a tudományos magyarázat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember gyógyúl meg a szent helyeken pl Attila domb vagy Dobogó kő vagy Mekka. Rengeteg ember aki elzarándokolt ide, az meggyógyúlt olyan betegségekből, amelyek gyógyíthatatlanok vagy legalábbis a konzervatív orvoslás szerint az, mivel ők nem tudtak mit kezdeni vele. [link] .

[link] . [link] .


Eddig ezeket nem tudtuk megmagyarázni tudományosan. Eddig...


Most azonban Én arra gondoltam, hogy ezeket a föld erős mágneses mezeje okozza. Ezeken a szent helyeken a föld mágneses mezeje ami lecsökkent 50%-al 200 év alatt, mégis olyan erős hogy képes meggyógyítani a betegségeket, azáltal, hogy javítja a mikrocirkulációt.


Aszervezetben a vér útján jut el a tápanyag a test minden részébe. A fő ereket lehet gyógyszerrel tágítani, de a mikrocirkulációt nem. A hajszálereket csak az Iimpulzáló mágneses tér képes kitágítani, a lerakódásokat eltakarítani ezáltal minden testrészbe megfelelő tápanyag jut. Ez a mechanizmus.


A videoban fiziológusok, osztályvezető orvos ezredes, szakorvosok mondják el véleményüket terápiáról. 3:00 percnél egy főorvos mondja el, hogy a mikrocirkulációt csak ez a terápia képes javítani. Igaz ez? Te mit szólsz ehhez ?


http://www.youtube.com/watch?v=nQxZb5SkwBo



Most vettem Én is egy ilyen impulzáló mágnesmatracot. Szerinted megfejtettem a szent helyek gyógyító titkát?


2013. ápr. 2. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

ezek a ley vonalakkal függnek össze, olyan helyek ahol ezek metszik egymást, és hatást gyakorolnak a test bioenergetikai rendszerére, magyarul a beteg rész(ahol rossz az energia)

a hely elektromágneses kisugárzása miatt regenerálódik így áll helyre az egészség!!

2013. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

"Nagyon sok ember gyógyúl meg a szent helyeken"

És hol van erről pontos és megbízható és valós dokumentum?

2013. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem váltható kis semmilyen mágnesmatraccal. Csak reklámfogás.
2013. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Erre a placebo hatás a tudományos magyarázat. Valójában nagyon sokféle betegségből kigyógyulhat egy ember, ha ki akar és elhiszi, hogy ki fog. Pl. volt olyan, hogy térdbeteg emberek felén elvégezték a műtétet, míg a másik felének csak felvágták és összevarrták a bőrt. A gyógyulási arány közel azonos volt!


Mindezt az elme csinálja, semmi más, de az elmét stimulálhatja sok minden, matrac, pirulák, krémek, meditáció, Isten hit stb... Ha ezek a helyek "hatnak" így, akkor az is remek. Ennyi. Hinni kell és kész.


[link]

2013. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Megjegyzem a placebo hatást erősíti, ha a beteg kezelésbe vetett hitét, fiziológusok, orvosok erősítik véleményükkel és saját hitükkel. Ez még nem jelenti azt, hogy átverik a beteget, vagy ők sem hinnének benne. Persze akad aki ezzel csúnyán visszaél, de mivel az emberek öngyógyító hatása miatt a terápiák egy része igen sikeres, nehéz meghúzni a határt, hogy hol a gátlástalan pénzszerzés és a valódi segítőszándék határa. Bár súlyos és elkeseredett betegeket megkörnyékezni milliós összegekbe kerülő kamukezelésekkel már nálam kicsapná a biztosítékot...azért mindennek van határa.


Viszont az emberek nyilván önszántukból vesznek meg kezelést, matracot, vitamint, bogyókat, jegyet az Attila dombra stb, és amíg ez így van én hasznosnak találom ezeket, mert kell többféle lehetőség az ember öngyógyításának stimulálásra, hiszen mindenkinél más és más működhet.


De szerintem nem fejtetted meg a titkot, mert nem is volt titok.


A Kung-fu pandában is megmondják, hogy a titkos összetevő az, hogy nincs titkos összetevő. :-) Nagy bölcsességek vannak ám egy szimpla rajzfilmben.

2013. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az most teljesen lényegtelen, hogy ley vonalak kereszteződése vagy bármilyen más mód ami azt okozza, hogy a szent helyeken megemelkedik a föld mágneses mezeje. A lényeg, az hogy sokkal erősebb ez a mező azokon a helyeken és végülis ez a mágneses mező gyógyítja meg az embereket.


Már az ősi időkben is tudtak a mágneses mező gyógyító hatásáról pl Kleopátra mágneságyban aludt és ezzel őrizte meg fiatalságát, egészségét és bájait ! És még sorolhatnám a példákat, most helyszűke miatt a lényegre térek.


Én is meg akartam győződni erről, ezért elmentem egy olyan egészségnapra, ami ezzel foglalkozott. Készítettek termokamerás felvételeket a testemről és vérszaturációmérést ami 96%-ék volt ami igen alacsony.


Majd egy 20 perces kezelést követően ez az érték 99%-ra ugrott. Vérszaturáció=vér oxigénszintje. A termokamerás felvételen is látszott a változás, tudnillik sokkal melegebbek lettek az értékek. A testem külső bőrfelületén is érezhető volt az hogy sokkal jobb a vérkeringés.


aztán bemutatták a videokat, ahol ilyen készüléket használtak és láthatjátok, hogy betegek esetében, olyan mikrokapillárisban ahol előtte nem keringett már vér, az a kezelésalatt beindult. Ezt figyeljétek : http://www.youtube.com/watch?v=Fc0MCk2PuRM&feature=player_em.. 3:11-nél van a felvétel.


Ezek így együtt teljesen meggyőztek ! Vettem egyet. Igaz 1 millió volt, de az egészség hosszú távon megér ennyit, hiszen ezzel mindent lehet gyógyítani és csak napi 2*20 percet kell rajta feküdni. Jó, lehet kapni 80-150 ezerért is kevésbé hatékonyat, de az is sokkal jobb mint a semmi és ha sokat fexel azokon pl napi 2-3 órát az is ugyanilyan hatékony. Erre sok éves gari van és ha nem költesz gyógyszerekre meg szívműtétre másfélmillát, akkor ez anyagilag visszajön rövid idő alatt !

2013. ápr. 2. 17:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Kész sakk matt ? Elakad a szavatok ?!
2013. ápr. 2. 21:34
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Dobogókő szent hely?

na spuri, akkor ki is sétálok, hátha javít a dioptriámon :D

2013. ápr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Adok sokkal jobbat kétmillióért, ettől örökké fogsz élni, érdekel?
2013. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem, mert te elmebeteg vagy !
2013. ápr. 6. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!