Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, ha azt...

Mit szóltok ahhoz, ha azt mondom, ha a másik gondol rám, időnként megérzem azt?

Figyelt kérdés
pl. tudom, hogy el fog menni a házam előtt, vagy fel fog hívni, vagy bajban van, vagy egyszerre gondolunk véletlenül uarra a dologra, szövegkörnyezettől függetlenül, és mondjuk ki, holott nem is ismerjük mélyen egymást. Szerintetek mi ez? Mostanában egyre több ismerősömmel egyre sűrűbben van ez :S
2013. ápr. 5. 08:50
 1/8 Antimod ***** válasza:
Telepátiának hívják a jelenséget, és én is gyakran tapasztalom. Bizonyos mértékig állítólag a "hozzád közel álló" állatokkal is működik, pl. kutya és gazdája viszonylatában.
2013. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem tudom, ez áldás vagy átok.

ijesztő és csodálatos egyre, sőt, ha a közelebb állóknak problémája van, én is feszült vagyok, még ha nem is tudok róla, hisz nem beszéltünk, vagy nem említette .

2013. ápr. 5. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez minden ember természetes része lenne, ha nem lenne bennük elnyomva.
2013. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ESP

ezzel már a tudományos parapszichológia is kisérletezik évtizedek óta.

van ilyen dolog, csak kevés emberben jön elő

2013. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bennem is megvan,van olyan év,hogy nagyon erős.

Tulajdonképpen jó jel,mert úgy vettem észre a nagyon önző és ego ismerőseimből hiányzik ez.

2013. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átok. Amilyen jónak tűnik eleinte, és érdekesnek, egy idő után annyira fog nyomasztani és akkora teherré válik..
2013. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, erre a"minden ember "része akkor jöttem rá, mikor a gyerekem egy a szomszéd telke előtt elhagyott fekete esernyőre azt mondta, hogy az egy macska, messziről (4éves a gyerek), és valóban, én láttam meg először, én is egy fekete macskának véltem, a szemem sarkából a nyitott esernyőt, aztán az agy kijavított, hogy az egy esernyő, meggyőzött és valóban az volt, mire közelebb értem.

de a gyerek a mai napig is (2 hete történt) emlegeti, hogy miért változott a macska esernyővé?

nem vagyok dilis, alakra nem is hasonlított egy macskára a kinyitott esernyő, csak amit az én agyam a rációval már felülírt, azt az övé-a mindent most tanulok korszakban- még nem . O.o

2013. ápr. 5. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom milyen az anya gyerek telepátia,az én gyerekem mikor mellettem éppen aludt,magamban kérdeztem valamit ill. gondolkodtam valamin és a gyerekem álmában a kérdésemre hangosan válaszolt.Ez egymás után két nap ismétlődött meg,aztán többet nem,de hát nem is aludt máskor nappal,mert ez nappal volt.

Egyszer pedig éjszaka felébredtem és halálra ijedtem,mert tudtam,hogy a másik szobában a gyerekem nyaka köré van csavarodva a lepedő (egyszerűen felriadtam erre a megérzésre).Na átmentem és teljesen,mint egy sál az álmában a nyaka köré volt teljesen csavarodva,ami veszélyes,hiszen még kicsi volt.Ezután évekig vagy 5ször felébredtem éjszaka,hogy megnézzem.

2013. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!