Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kell rizikó faktort...

Hogyan kell rizikó faktort számolni Jónás naptárral az egészséges babához?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már volt sikertelen terhességem, azért lenne fontos...


Adataim: 1983.06.10 11:20 Eger


Előre is nagyon köszi a segitséget!!!!


2011. okt. 5. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez azért nem jó mert pl kiszámolod, hogy jövőhéten lessz vmi bajod s akkor magadba szugerálod és tényleg lessz valami, inkább HIDJ és GYŐZZ!

Nézd meg a Titok c. filmet, és ne csak imádd az Istent, az hogy elmész templomba sz*rt sem ér, a hit+mindennapi cselekedeteink vezetnek a jó útra...


Hidd, hogy seikerülni fog, 100% HIDJ és menni fog


A titok c filmet itt nézheted meg www.titokfilm.hu keresd ki a lejátszó alatti listából a Titok c filmet.

2011. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia!


Igazad van :)

Templomba be nem tenném a lábam, mert az egyházzal nagyon nem vagyok kibékülve, de azt hiszem, hogy helyesen, empátiával és segitve kell élni.


Üdv!

2011. okt. 5. 12:20
 3/16 anonim ***** válasza:
nem probáltad ki az astronet.hun hogy a jonás naptár mit mutat??vagy abban nem hiszel??
2011. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem egy asztrologus ismerösöm kiszamolta, melyik napokon lehetek varandos a Jonas napok szerint, mivel igy meg orara pontosabb adatot is kaptam. Ova intett, hogy erre alapozzak, de keresemre leirta. Es NEM azon a napon lettem! (2 nappal kesöbb probalkoztunk, abban a honapban csak egyszer.)

A Titok kapcsan javasolnam, hogy barmilyen negativ gondolatod merül fel (betegseg...stb), azonnal javitsd ki magadban pozitivra. (Amit akar elöre is eltervezhetsz, mindig arra.) Ugynaigy törekedj igy kifejezni magadat. A sikertelen mult mar a mult, arrol a helyedben nem beszelnek senkinek, csak ha muszaj, pl. orvosnal.

Sok sikert es a csaladalapitashoz egy szilard, belsö, pozitiv hitet kivanok!

2011. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A Jónás naptáram megvan, de az rizikót nem mutat sajnos.


Az astronet.hu-n nem találtam ilyet, én az astro.com-on készitettem el a sajátom.

2011. okt. 5. 13:07
 6/16 anonim ***** válasza:

Meg egyszer elolvasva a veget: Ez eleg, csak törekedni ra (az nem baj, ha valamit mar mashogy kimondtal, legközelebb majd jobban megy), es majd egyre jobban alakulnak a dolgok.

Szerintem a lelki okok fontosabbak, a sajat eleted rendezese.

13:06

2011. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mondjuk én kismama vagyok és mensire rakta a jonás napom és azon a napokon nem is voltunk együtt mensi elötti nap voltunk együtt de akkor védekeztünk és nem hinném hogy akkor estem teherbe!!!meg az elsö pár Uh is nem azt a dátumot bizonyitotta!!szoval nemtudom mennyi az igaz belöle!!!
2011. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, mennyi igaz belőle :)


Vannak termékeny napok (szokásos orvosi ovuláció) és elvileg még vannak a Jónás napok, ami eshet mensi idejére is. A kettő független, állitólag a Jónás napok 85%-kal müködnek.


De engem a rizikóelemzés érdekelne.

A lányommal én sem jónás napon estem teherbe (tudtommal...)


:)

2011. okt. 5. 13:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 vetélésem de ez most nagyon akar maradni azt mondták örüljek ha 7 honapot kihordom erre most kezdtem a 9. honapot!!csak nézegettem a holdnaptárat hogy mikor foganhatott de nemtudom rá a konkrét választ mert állitolag akkor vagy foganzoképes amikor a hold ugyanugy áll amikor te születtél!!a lányodnál igy volt?
2011. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerintem nem igy, de mivel akkor még nem ismertem ezt a módszert, fogalmam sincs, mikor akcióztunk :)


Elvileg akkor a Jónás napok mensi alatt voltak, szóval nem hiszem, hogy akkor történt.

2011. okt. 5. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!