Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a különbség a jobb és...

Mi a különbség a jobb és balkezesek személyiségében? Mi az egyiknek, és mi a másiknak az erőssége?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 10:20
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Én is balkezes vagyok, rám mind amit írnak igaz. Csúnyán írok, és kiskoromba elég beszédhibás is voltam. Művész beállítottságú vagyok, imádok rajzolni, belemélyülni a dolgokba. Kicsit elvont. Bár én is mérnökként tanulok, de ott is inkább a rajzolós tárgyak mennek jobban. Viszont azt vettem észre hogy a jobb kezemet is ügyesen használom, sok dolgot ugyan úgy meg tudok vele csinálni....
2014. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Balkezes vagyok :) Tényleg igaz lehet, mostanában kezdek rájönni, hogy engem igazából a művészetek érdekelnek, művészlélek vagyok, szeretek fotózni, szeretem a kézműves dolgokat, a gondolkodásomról meg annyit, hogy érzem magamon, hogy elvont vagyok, de azért a reál dolgok se vészesek, kicsit nehezebben látom át azokat, de csak ennyi :)
2014. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Én balkezes vagyok,és a szellemi teljesítményem (nem nagyképűségből) nagyobb,mint a jobbkezes kortársaimé !!NAGYRÉSZT!!.
2015. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!