Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Doodge Charger 1969 VS 1970-es...

Doodge Charger 1969 VS 1970-es a jobb? Mi a különbség a kettő közt és melyik a jobb? Szeretnék venni de nem tudom eldönteni hogy melyik a jobb a 69-es vagy a 70-venes. Kérem csak olyan írjon hozzá aki ért a kocsik hoz!

Figyelt kérdés
Esetleg még azt hogy 1KM Hány litert eszik.

#Doodge Charger #Doodge Charger 1969 VS 1970-es a jobb? #Doodge Charger 69 #Doodge Charger 70
2013. márc. 25. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Édes mindegy, legfőbb különbség az orrán mutatkozik.. A 69-esnek el van választva két részbe a légbeömlő. Egyébként ez az 1km-en hányat eszik kérdés elég fura, tudtommal ezt liter/100-ban adják meg a gyárban is!


Egyébként két link:

1969

[link]


1970

[link]


Szerény véleményem szerint a 70-es szebb...

2013. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként még kiegészíteném magamat.

ha jól tudom, mind a kettőt HEMI blokkal szerelték. Ezek ~7000ccm lökettérfogattal bírtak, 425-ös, illetve 426-os motorokkal szerelték! A 425-ös egyébként az "utcai" kivitel!

2013. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csóró gyerek ne vegyen ilyen kocsit, akinek meg telik rá az nem kérdezgeti hogy mennyit eszik.
2013. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Maga az autó egyébként nem annyira nagyon drága, 3-5 millió között lehet találni néha-néha hasznaltauto.hu-n is.

Viszont pár éven belül még egyszer ennyi elmegy rá folyékony lélek formájában! Magyarországon nem véletlenül nem járkálnak ilyen verdák! Az én szívem is az "öreg" amcsik felé húz, de sajnos az itteni helyzetben ezt lehetetlen megvalósítani!

2013. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!